TürkiyeSON - 26.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Yapı Kredi Kredi Kartı Kullananlar Dikkat Edin Sözlerine Güvenmeyin

Yapı Kredi Kredi Kartı Kullananlar Dikkat Edin Sözlerine Güvenmeyin

Bankalardan aldığımız ve Çoğu zaman işyerlerine kadar gelip bize bizim bankanın kartlarının böyle şöyle imkanları var diye anlatıp bize verdikten sonra yani Kartı aldıktan sonra Artık banka ne derse onu kabul edeceğiz içimizde çok kimse hiç bir zaman kart bilgilerine bakmaz.

Banka aylık ne borç derse öderiz. Artık bakın Bakın ki nasıl kazıklandığınızı görün,Bir olay anlatım Yapı Kredi Bankası Kartı Kullanıyordum 2016 internet üzerinden tanımadığım ve bilmediğim iki çekim oldu hemen Müşteri Hizmetlerini aradım ve internet üzeri konuyu anlattıktan sonra kapattım, Fakat 2 gün sonra tekrar internet üzerinden çekim devam etti.

Kart bilgilerini çalan kişi demek ya kapatıldıktan sonrada işi biliyor ya banka kapatmadı yada banka içinde beraber olduğu birileri vardır diye yeniden Müşteri hizmetlerini aradım O da Genel Müdürlüğe olan olayları yazıp Fakslayın dedi ve Ben Savcılığa gideceğim deyince biz bu işi Takip edip size döneceğiz biz size dönene kadar Kartınız işleme kapalı olacak herhangi bir zarar veya gecikme faizi uygulanmayacak, biz işlemleri bitirdiktikten sonra size Mektup göndereceğiz benin Yapı Kredi genel müdürlüğüne gönderdiğim Faks 26. 05 2016 yani bir yıl olmak üzere beni genel müdürlük ara sıra arayıp çeken isim ve firmaları sordu tanımım dedim ve ne zaman bitecek beni banka arayıp seni icraya verdik diyorlar, dedim dediler bizim haberimiz dahilinde birşey olmaz velhasıl konuyu uzatmayam hani Müşteri Hizmetlerine bağlanırken diyorlar KONUŞMALAR KAYIT ALTINDA hepsi yalan şu an kartımı iptal ettiler hangi kaya büyükse git kafanı oraya vur dediler.

O konuşmalarda Kanunda yeri yok birde bu ara beni diğer banka Kartım Olan AKBANK Paramın üzerine el koydu aradım neden dedilerki sizin Yapı kredıye borcunuz var O borcun olmadığana ait evrak getir açalım diğer banka kartlarım ve hesaplarım normal çalışıyor, bana diyorlar Merkez Bankasından siz artık arızalı gözükoyorsunuz TC Devlti Büyük bu Bankalar büyük SAVCILAR korkmayın ADİL olun.

BDDK Burdan size seslenim Adil olun benim gibi nice insanlar var Devleti göreve davet edim.

 

İhsan Doğan

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: