TürkiyeSON - 09.12.2023 -

Yaşar: Bütünlüğü sağlayacak bir Türkiye oluşturmaya çalışıyoruz

Yaşar: Bütünlüğü sağlayacak bir Türkiye oluşturmaya çalışıyoruz

Yaşar

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, genel seçim çalışmaları kapsamında Fuzuli Caddesi esnafını, Türkiye Gazetesi Bölge Temsilciliği, Görüş Gazetesi ve Büro Memur-Sen Malatya Şubesini ziyaret etti. Yaşar, ilk olarak Fuzuli Caddesi esnafını ziyaret etti. Esnaflarla bir araya gelen Yaşar, ziyaret esnasında esnaflara karanfil takdim etti. Fırat İlkokulu ve Ortaokulu’nda düzenlenen kermese katılan Yaşar, hem alışveriş yaptı hem de çocuklarla bol bol fotoğraf çektirdi.

 

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, yokuş çıkan bir araba olduğunu, yokuşu aştıkları takdirde Türkiye’nin önünde daha güzel günlerin olacağını ifade etti. Yaşar, “Eski dönem değişti. Yeni Türkiye’de sert, katı söylemlerle siyaset yapılmıyor. Vaat, nutuk siyaseti bitti. Daha doğal, samimi, muhatabının aklına değer veren bir siyasi söylem daha da makbul görünüyor. Bu çerçevede bir siyaset yapmaya çalışıyoruz. Parti siyasetinden çok ülke siyaseti yapmaya çalışıyoruz” dedi.

 

AK Parti’nin Türkiye partisi olduğunu dile getiren Yaşar, “AK Parti, Türkiye’nin tamamını kucaklayan bir barış, demokrasi, çatışmasız istikrarlı bir süreç. Hem ekonomiyle hem sosyalleşen yapısıyla bu bütünlüğü sağlayacak bir Türkiye oluşturmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

 

Yaşar, 7 Haziran’da yapılacak olan seçimin geride kalan 9 seçimin anası mahiyetinde olduğunu ifade ederek, şunları söyledi:
“Bu seçim, Türkiye’nin kalkınması ve gelişmesi için farklı partiler arasındaki bir rekabetten çok, Türkiye’de milletin ana partisi, Türkiye’nin geçmişini ve geleceğini kucaklayacak, Türkiye’yi normalleştirme ideali olan bir partiyle, eski Türkiye’nin çatışması söz konusu.”dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d