TürkiyeSON - 29.01.2023 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Yaşar Türkiye, Dünyanın Yükselen Yıldızı

Yaşar Türkiye, Dünyanın Yükselen Yıldızı

AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşabilmesi için gece gündüz demeden hizmet etmeye devam edeceklerini vurguladı. Yaşar, “Ben inanıyorum ki Türkiye AK Parti iktidarıyla birlikte güçlü ekonomisi ve aktif dış politikasıyla dünyanın yükselen yıldızı olmayı sürdürecektir” dedi.

AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, 1 Kasım seçim çalışmaları kapsamında Akpınar Meydanı ve Somuncu Baba Caddesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu. Esnaflardan genel seçimde dua ve destek isteyen Yaşar, 1 Kasım’da milletin tercihinin Türkiye’nin geleceğini belirleyeceğini ifade etti.

Milletvekili Yaşar, Türkiye’nin geleceği için milletin bir kez daha sandık başına gideceğini ifade ederek, “7 Haziran’da ortaya çıkan tablodan AK Parti olarak kendi üzerimize düşen payları, dersleri çıkardığımıza inanıyorum. Bu bilinçle 1 Kasım’a gidiyoruz. İnşallah milletimizin desteğiyle yeniden tek başına iktidara geleceğiz” diye konuştu.

“VERDİĞİMİZ HER SÖZÜ TUTTUK”

Konuşmasının devamında esnaflara verilecek desteklerden bahseden Yaşar, “Esnafa düşük faizli kredi uygulaması sürecek. 30 bin liraya kadar faizsiz kredi desteği verilecek. Basit usulde vergilendirilen esnafın yıllık 8 bin liraya kadar kazançlarından hesaplanan vergisi alınmayacak. 3 yıl boyunca milletimize verdiğimiz her sözü tuttuk. Bu beyannamede de sadece ve sadece yapabileceklerimize yer veriyoruz” ifadelerine yer verdi.

“Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşabilmesi, bölgesinde ve dünyada çok daha etkin, çok daha itibarlı bir konuma yükselmesi, ‘Yeniden Büyük Türkiye’ için reformlarımızı kararlılıkla sürdürmeye devam edeceğiz” diyen Yaşar, Türkiye AK Parti iktidarıyla birlikte güçlü ekonomisi, ileri demokrasisi ve aktif dış politikasıyla dünyanın yükselen yıldızı olmayı sürdüreceğini vurguladı.

OY KULLANMA SAATLERİNE DİKKAT!

Bu arada Nurettin Yaşar, sandık başına gidecek Malatyalı seçmenlere önemli bir uyarıda da bulundu. Yaşar, “1 Kasım Pazar günü oy verme için saat 08.00’den 17.00’ye kadar geçecek zaman oy verme süresi olacak. Ancak YSK’nın kararı uyarınca Malatya, Adıyaman, Ağrı, Artvin, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Kars, Kahramanmaraş, Mardin, Muş, Ordu, Rize, Siirt, Sivas, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Van, Bayburt, Batman, Şırnak, Ardahan, Iğdır ve Kilis illerinde ve bu illerde bulunan ceza infaz kurumlarında oy vermenin başlangıç ve bitiş saatleri 07.00-16.00 olarak uygulanacak” şeklinde bilgi verdi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: