16.07.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Yeni Türkiye için çalışmamız lazım

Yeni Türkiye için çalışmamız lazım

Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Sivil toplum kuruluşlarımızla olduğu gibi kamu kurumlarımızla da sürekli iletişim içinde olacağız” dedi.ew

 

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Malatya Vergi Dairesi Başkanı Yunus Poyraz, Malatya Defterdarı Murat Yiğiter, Küçük ve Orta Ölçekli Mükellefler Gurup Başkanı Mahmut Polat’ı Başkan Yardımcısı Muammer Zafer’le birlikte ziyaret etti. Hacı uğur Polat, ziyarette yaptığı konuşmada, “Yeni Türkiye’de yeni bir süreç başladı. Kamu kurumlarımız yeni süreçte aynı yöne bakarak, aynı hedef doğrultusunda Yeni Türkiye için çalışmamız lazım. Yeni dönemde kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları birlik ve beraberlik içerisinde sürekli istişare ile hareket ederek, çalışması lazım. Vergi Dairesi Başkanlığına atanan Vergi Dairesi Başkanı Yunus Poyraz’a, Malatya Defterdarı Murat Yiğiter’e ve Orta Ölçekli Mükellefler Gurup Başkanı Mahmut Polat’a başarılar diliyorum. Yeşilyurt Belediyesi olarak sivil toplum kuruluşlarımızla olduğu gibi kamu kurumlarımızla da sürekli iletişim içinde olacağız” dedi.

 

Sorumluluk gerektiren bir işimiz var

 

Malatya Vergi Dairesi Başkanı Yunus Poyraz ise, “Vergi Dairesi’nin Başkanı olarak kamu kuruluşları, sivil toplum kuruluşları ile sürekli irtibat halinde çalışmayı hedefliyoruz. Yeni Türkiye yolunda yapılması gereken ne varsa biz bunları yapmaya hazırız. Devletimizin bize vermiş olduğu bu görev bizi ziyadesiyle memnun etmiştir. Sorumluluk gerektiren bir işimiz var, Allah bizi utandırmasın” ifadelerini kullandı. Malatya Defterdarı Murat Yiğiter de, “Benim çalışma anlayışımda kurumlar arası diyalog birinci sırada gelir. Biz tespih tanesi gibi birbirimize bağlıyız. Önemli olan birbirimiz ile fikir alışverişinde bulunmak, bunu başardığımız takdirde güzel sonuçlar elde ederiz. Amacımız her şeyden önce insana hizmettir. Allah utandırmasın. Yaptığınız nazik ziyaretten dolayı kurumun adına teşekkür ediyorum” dedi. Küçük ve Orta Ölçekli Mükellefler Gurup Başkanı Mahmut Polat ise, “Başkanım ve ekibine yapmış olduğu bu ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum. Sayın başkanımız gelişen Türkiye ve Gelişen Malatya yolunda işe çok hızlı başladı. Allah yardımcıları olsun diyorum. Halka hizmet hakka hizmettir. Parlayan Türkiye içinde parlayan Malatya için hep birlikte çalışacağız” şeklinde konuştu.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.