TürkiyeSON - 02.10.2023 -

‘Yeni Türkiye’den bahsediyoruz’

‘Yeni Türkiye’den bahsediyoruz’

Ak Parti Malatya Milletvekili aday adayı İsa Özkan “ Siyasetin ve özgür iradenin sahibi halktır “ dedi.

10991077_1000234506673319_669263824408753906_n

Ak Parti Malatya Milletvekili aday adayı İsa Özkan basın mensuplarının kendisine neden yıllardır siyasette olduğunun sorulması üzerine şunları söyledi;

Biz kendimizi Malatya ve ülkem için siyasetin dışında hiç görmedik. Siyaset İnandığımız doğru bulduğumuz değerler adına bir hizmet aracı gördük. AK Parti’nin 2002 yılından kurulmasından sonra AK Parti’nin AK kadroları ile birlikte mücadele veriyoruz. Yeni Türkiye’den bahsediyoruz. Daha özgür daha demokratik bir ülkeden bahsediyoruz. Hem kendi ilimiz Malatya’ya hem Türkiye’ye verebileceğimiz bir katkı varsa ve halkımız bizi bu göreve layık görürse, çok kıymetli halkımızın emanetçisi olarak biz bu görev ve anlayışla yola çıktık” dedi.

YENİ TÜRKİYE

İsa Özkan “ Yeni Türkiye’yi geçmiş yıllarda olduğu gibi yönetmek arzusunda olan bazı odaklar var ” Esas Türkiye’nin sahibi halkı karar verme mekanizmalarının dışında tutmak isteyen güçler, siyaseti ayaklar altına almışlardı. 2002 yılında AK Parti kurulduktan sonra, AK Parti siyasete yeniden itibar kazandırdı. Eski Türkiye’de siyasetin ve İradenin sahibi Baskıcı vesayetken, AK Parti’den sonra Yeni Türkiye’de Siyasetin ve Özgür İradenin sahibi halktır, Halkın üzerinde asla bir güç yoktur” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: