TürkiyeSON - 15.04.2024 -

‘Yeniden Tek Başına İş Başına Geleceğiz’

‘Yeniden Tek Başına İş Başına Geleceğiz’

AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, 1 Kasım’da milletin desteğiyle yeniden tek başına iş başına gelmek istediklerini söyledi.

Tüfenkci, genel seçim çalışmaları kapsamında Konak Mahallesi esnaflarını, Sağlık-Sen Malatya Şubesini, Muhtarlar Derneğini ve Demiryol-İş Sendikasını ziyaret etti. AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci’ye ziyaretlerinde AK Parti Malatya eski Milletvekili Cemal Akın’da eşlik etti.

Tüfenkci, ziyaretlerinde yaptığı konuşmada, 1 Kasım’da yapılacak olan seçimin Türkiye için büyük önem taşıdığına dikkat çekti.

Milletin 1 Kasım’da önemli bir tercih yapacağını dile getiren Tüfenkci, milletin dua ve desteğiyle yeniden tek başına iş başına gelmek istediklerini ifade etti.

Tüfenkci, 7 Haziran’dan sonra ortaya çıkan tabloyu milletin yakından gördüğünü ve izlediğini kaydederek, 1 Kasım’da milletin yeni bir yol haritası çizeceğini ve bu yol haritasında yollarına devam edeceklerini ifade etti.

Milletvekili Tüfenkci, gidişattan iyi yöne gitmesini milletin sağlayacağını kaydederek, 1 Kasım’daki oy tercihinin çocukların, gençlerin, yaşlıların, kadınların geleceğini de belirleyeceğini ifade etti.

Tüfenkci, AK Parti’nin 13 yıldır dayandığı tek gücün millet olduğunu kaydederek, ne zaman başları sıkışsa millete başvurduklarını belirtti.

Milletin 1 Kasım’da istikrardan yana oy kullanacağına inandıklarını dile getiren Tüfenkci, milletin 1 Kasım’da kullanacağı oyla Türkiye’ye bir istikamet çizeceğini söyledi. Tüfenkci: “Kötü gidişin iyi yöne gitmesini milletimiz sağlayacak. Demokrasilerde milletin oyu, sözü, iradesi sandıkta belli oluyor. AK Parti’nin de 13 yıldır dayandığı tek güç millet. Milletin çizdiği yolda, ne zaman başımız sıkışsa millete başvuruyoruz” dedi.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.