TürkiyeSON - 25.02.2021 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Yerel basın rahat mı ?

Yerel basın rahat mı ?
Reklam

Malatya’da ramazan boyunca verilen başta siyasi partilerin olmak üzere derneklerin vakıfların kurum ve kuruluşların yemeğini takıp ettik. Yemeği veren kişi kurum her kimse orta masa ve yanlarda diğer masalar,ama anlayamadığımız bir konu var,özellikle bunu biz basın yemekleri üzerine söylüyoruz.Yemeği verenlerin yanlarına kimler oturuyor?

 

Ve veren şahıs ve kurumun masasında gerçekten hepsi Malatya basının önde gelenleri mi? Yoksa basınla hiç ilgisi olmayanlar mı?Asıl basının gerçekten Malatya’da yükünü çekenler o masada mı?İnanın asıl Malatya’nın güzide basınına ilgi olmuyor veya her kesim kendine yakın olanı ister.

 

Basının içinde olsun ister kamu kuruluşların basını olsun hakkı hakkı olana vereceksin?Yapıyorsan bir protokol isimlerini yazacaksın, insanlarda yanı basının güzide insanlarda yerlerini bilecek.Çağrılan yere sözde mi çağrılmış yoksa gerçekten basına değer verilip de mi çağrılmış?Tabi kendini basın olan güzel insanlar için bu yorumu yazdım,bundan sonrası yani takdir Malatya basınınıdır.

 

Vesselam

 

MALATYASON’A AİTTİR

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Avatar Enes dedi ki:

    Merhaba böylelikle basın özgürlüğü veriniz başka anlamlara bırakıyor siyasî partiler rektör adaylarının iftar yemeğine anlam veremiyorum basın mensuplarının böylesi yemeklere davetli olarak gitmeleri yanlış bir davranış.. Saygıdeğer basın mensubu arkadaşlar yapmayın peşkeş çekilen bir kurum haline gelmeyin

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: