TürkiyeSON - 23.02.2024 -

Yeşilyurt Belediyesi, Camilere Temizlik Malzemesi Dağıttı‏

Yeşilyurt Belediyesi, Camilere Temizlik Malzemesi Dağıttı‏

“Camilerimiz Her Yönüyle Örnek” Projesi Kapsamında 158 Camiye Temizlik Malzemesi Dağıtımı Yapıldı

Yeşilyurt Belediyesi tarafından başlatılan ‘Camilerimiz Her Yönüyle Örnek’ kampanyada 158 camiye temizlik malzemesi dağıtıldı.

“Camilerimiz Her Yönüyle Örnek” projesi adı altında 158 Cami’de düzenlenen yarışmada toplam 377 kg atık pil toplayarak çevre ve insan sağlığına verdiği önemi bir kez daha göstermiş oldu. “İnsan ve çevre” odaklı hizmet çalışmalarına ayrı bir hassasiyet gösteren Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın talimatıyla dereceye giren camilere çeşitli ödüller verildi. Ayrıca Yeşilyurt Belediye sınırları içerisindeki tüm camilere temizlik malzemeleri dağıtıldı.

Yeşilyurt Belediyesi sınırları içerisinde ki tüm camilere belediye personeli tarafından sıvı sabunluk ve el sabunu hediye edildi. Sabunluklar belediye personeli tarafından camilerin lavabolarına monte edildi. Yeşilyurt Belediyesinin yaptığı hizmetlerden dolayı herkesin beğenisini kazandığını ifade eden Somuncu Baba imamı Mehmet Çiloğlan; “Yeşilyurt Belediyesi’nin yapmış olduğu atık pil toplama etkinliğinden dolayı camimizde 20 kilodan fazla atik pil topladık. “Camilerimiz her yönüyle örnek” sloganıyla başlatılan atık pil kampanyası ile farkındalık oluşturan Belediye Başkanımız Hacı Uğur Polat’a kendi adıma ve cami cemaati adına teşekkür ediyorum. Yaptığı hizmetlerin aralıksız olarak devam etmesini istiyoruz. Biz belediyemizden çok memnunuz. Yeşilyurt Belediyesi’nde camilerimizi temizletti temizliğinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Halılarımız pırıl pırıl oldu ayrıca cami etrafının güzelleşmesi için Belediye ekipleri periyodik olarak gelip çimlerimizi biçiyor ondan dolayı çok müteşekkiriz. Belediye Başkanımızın çalışmalarını takdirle izliyoruz. Belediyemizin hizmetlerinden gayet memnunuz, kendilerine üstün başarılar diliyoruz. Cenab-ı Allah Başkanımıza ve Belediye çalışanlarına sağlıklı uzun ömür versin. Muharrem Ayı dolayısıyla camimizde birlik ve beraberliğimizin sembolü olan aşure çorbası ikramı yapıldı. Bütün camilerde gerçekleşen bu etkinliğin toplumumuzun birlik ver beraberliğine katkı sağladığına inanıyorum, tüm cami cemaati adına teşekkürlerimi sunarım. Allah razı olsun” dedi.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.