TürkiyeSON - 23.09.2023 -

Yeşilyurt Belediyesi Gazetecileri ağırladı

Yeşilyurt Belediyesi Gazetecileri ağırladı

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Başkanlar Konseyi Toplantısı’na katılmak üzere Malatya’ya gelen Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı Yılmaz Karaca ve Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti Derneği yönetimi, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat tarafından misafir edildi.

02Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Türkiye’nin çeşitli yerlerinden Malatya’ya ve Yeşilyurt’a gelen değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Malatya’mız örnek olduğu kadar Türkiye’nin yönünü belirleyen şehirlerden bir tanesidir. Tarihi, kültürü, geleneksel yapısı, doğası ve yeşiliyle farklı bir kimlikte olan güzel Malatya her konuda farkını ortaya koyuyor. Malatya’da gerçekten çok iyi ve güçlü bir medyamız var, işlerini çok iyi yapıyorlar, onlara ayrıca teşekkür ederim” dedi.

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı Yılmaz Karaca, “Biz Türkiye Gazeteciler Federasyonu olarak kendi sorun ve meselelerimizin yanında Türkiye’nin sorunlarını da şehirleri dolaşarak görme fırsatı yakalıyoruz. Her üç ayda bir gerçekleştirdiğimiz, “Başkanlar Kurulu” toplantısını bu kez Malatya’da düzenleniyoruz, bu çalışmayla Malatya’nın geçmişinden bugününe kadar güzelliklerini görmenin yanı sıra yapacağımız “Başkanlar Kurulu”  toplantımızda kendi sorunlarımızı ve çözüm yollarını tartışacağız. İlk gezimizi Yeşilyurt’ta yaptık. Bu toplantımızı Malatya’da yapıyor olmamızdan dolayı mutluyuz. Malatya, Türkiye’nin en kaliteli basınına sahip bir ilimiz. Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti Derneğine ve başkanlar konseyine destek veren sayın başkanımız Hacı Uğur Polat’a teşekkür ediyorum” dedi.

Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti Dernek Başkanı Mikail Pelit, “48 nci Başkanlar Kurulu toplantısı için Malatya’ya gelen değerli misafirlerimizi ve bizi ağırlayan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’a çok teşekkür ediyoruz. Yeşilyurt Belediyesi son dönemlerde çok başarılı çalışmalara imza atıyor. Bizlerde sayın başkanımızı takip ederek, yaptığı çalışmaları basın yayın organlarımız vasıtasıyla vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz. Yeşilyurt Belediye Başkanımıza yaptığı çalışmalarda başarılar diliyoruz. Belediye Başkanımız Hacı Uğur Polat bu organizasyonuma ciddi katkılarda bulundu, kendisi her zaman medya ile saygın ve düzeyli bir ilişki kuran bir Belediye Başkanı oldu” dedi.

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Başkanlar Konseyi Toplantısı’na katılmak üzere Malatya’ya gelen misafirler Yeşilyurt ilçesini ve kaptajı gezdi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: