TürkiyeSON - 04.12.2023 -

Yeşilyurt Belediyesi’nde Bayramlaşma

Yeşilyurt Belediyesi’nde Bayramlaşma

Yeşilyurt Belediyesi, Kongre ve Kültür Merkezi’nde bayramlaşma töreni gerçekleştirildi.

sad

Törende mesai arkadaşları adına bir konuşma yapan Yeşilyurt Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü Personeli Serkan İzgi, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ile çalışmaktan her zaman onur ve gurur duyduklarını ifade ederek, “Bayramlaşma töreninde hepimizi bir araya getiren Başkanımız Hacı Uğur Polat’a tüm personeller adına teşekkür ediyoruz. Bizler çalışma gücümüzü, motivasyonumuzu başkanımızın azim ve enerjisinden alıyoruz ve kendisi ile çalışmaktan her zaman onur ve gurur duyuyoruz. Hepimizin bayramı mübarek olsun” dedi.

“Büyük Yeşilyurt Projesi’
Başkan Polat, yaptığı konuşmada hizmetlerin halka ulaşmasında büyük emek sarf eden, gece-gündüz demeden çalışan mesai arkadaşlarına teşekkür etti. Böyle bir ekiple çalıştığı için çok mutlu olduğunu ifade eden Başkan Polat, “Büyük Yeşilyurt Projesi’ni sizin gibi kıymetli, değerli mesai arkadaşlarımız ve kardeşlerimizle hayata geçireceğiz. Böyle bir ekip ve takımla Yeşilyurt ilçemize hizmet etmeyi nasip ettiği için Rabbim’e sonsuz şükür ediyorum. Sizlerin çalışma isteğiniz, heyecanınız ve işe bağlılığınız bizim için çok önemlidir. 30 Mart 2014’de aslında olmayan bir belediyeyi devraldıktan sonra halkımıza hizmet etmek için yapılanmamızı oluşturmaya ve faaliyetlerimizi sürdürmeye başladık. İl Özel İdaresi başta olmak üzere 9 ayrı kurumlardan gelen arkadaşlarımız ve diğer kurumlardan transfer ettiğimiz kardeşlerimizle birlikte hemen yapılanmamızı oluşturduk. Yol- Asfalt, Zabıta, İmar, Destek, Çevre Temizlik, Veterinerlik, Ruhsat gibi saha ve icra ekiplerinin yanı sıra İnsan Kıymetleri, Mali İşler, Hukuk ve Basın-Yayın gibi birimlerimizi çok hızlı bir şekilde oluşturup yapılanmamızı bitirdik. Bir yandan yapılanmayla ilgili çalışmalar yaparken diğer yandan faaliyetlerimizden asla ödün vermeyip hizmetlerimizi artırarak devam ettirdik. Bu yoğun çalışmaları sizin gibi özverili ve gayretli mesai arkadaşlarımızla birlikte yaptık. Başkan yardımcılarımız, birim müdürlerimiz, şeflerimiz ve sizler arasında asla statü farklılığı yoktur, eğer alt ve tepe nokta diye bir tabir varsa bizim çalışma anlayışımızda alt ve tepe nokta arasında fark yoktur. Bizim hayat ve çalışma felsefemizde birlikte mesai yapan tüm kardeşlerimiz, aileleri ve çocukları bizler için çok değerli, kıymetli ve büyük bir saygınlığa sahiptir. Geride kalan süre içerisinde ekmeğimizi ve aşımızı hep paylaşmayı tercih ettik, sizlerle birlikte ortak paylaşımlar ve ortak programlar yapma gayretinde olduk. İftarlarımız başta olmak üzere diğer organizasyonları fırsata çevirip, birlikte olmaya, ekmeğimizi aşımızı paylaşmayı tercih ettik. Bütünlüğümüzü sağlamlaştırmak ve birliğimizi muhafaza etmek için mücadele ettik. Hepiniz görev yaptığınız birimlerde takım ruhunu ortaya koydunuz. Yeşilyurt Belediyesinde ekip ve takım ruhu sizin gibi çalışkan kardeşlerimiz sayesinde oluşmuştur. Bundan sonraki hedefimiz hep ileriye gitmek ve halkımıza daha fazla hizmet götürmektir” dedi.

Gerçekten çok güzel
Bayramlaşma töreninde ortaya çıkan kardeşlik görüntüsünden dolayı herkese teşekkür eden Başkan Polat, “Bayramın heyecanını yaşamak, birbirimize sarılmak, selamlaşmak ve tebessüm etmek için bugün bir aradayız. Gerçekten çok güzel bir tablo oluştu. İslam ümmetinin, Malatya ve Yeşilyurtlu tüm vatandaşlarımızın ve sizlerin Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum” diye konuştu.
Başkan Polat konuşmasının sonunda belediye birimlerinde görev yapan bazı personellere, diğer çalışma arkadaşları adına çeşitli hediyeler takdim etti. Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, başkan yardımcıları ve birim müdürleri daha sonra personellerle tek tek bayramlaşırken, tören Kongre ve Kültür Merkezi önünde çekilen toplu fotoğrafı ile sona erdi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: