21.07.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Yeşilyurt Belediyesi’nden 7/24 uygulaması

Yeşilyurt Belediyesi’nden 7/24 uygulaması

Başkan Polat, her ayın 7’si ve 24’ünde MAŞTİ Karşısındaki Belediye Hizmet Binasında 06.00 -09.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek halk gününde vatandaşlarla bir araya gelerek, istek ve taleplerini dinleyecek.YEŞİLYURT BELEDİYESİ HALK GÜNÜ  (5)

Kamu Kurum ve Kuruluşları, Esnaflar, STK’lar ve vatandaşlarla birebir diyaloglar kurarak sıkıntıları yerinde tespit etmeye çalışan Başkan Polat, bugün MAŞTİ Karşısındaki Belediye Hizmet Binasında 06.00 -09.00 saatleri arasında gerçekleştirdiği halk buluşmasında şunları belirtti: “Çok yoğun bir çalışma temposu içerisindeyiz. Yerel yönetim anlayışımız gereği halkımızla her zaman iç içe olmayı, onların sıkıntılarını onlardan dinlemeyi ve çözüm üretmeyi ilke edindik.

Vatandaşlarımız halk günlerinde kendi istek ve taleplerinin yanı sıra Yeşilyurt’un ve mahallelerinin sorunlarını da dile getiriyorlar. Bu sorunları önem sırasına göre belediye imkânları ölçüsünde gidermeye çalışıyoruz.

Vatandaşlarımız bu uygulama ile benimle birebir görüşme yapıp sorunlarını, talep ve şikâyetlerini bildirmektedirler. Görüşmede talepler imkânlarımız ölçüsünde çözülüyor,  çözümlenemeyen talepler ise en kısa sürede sonuçlandırılarak ilgililerine bilgi verilmek üzere geri dönülüyor” şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat; “Günün her saati çalışıyoruz ancak sabahın erken saatleri daha verimli oluyor. Bu nedenle bugün sabah erken saatlerinde ilk uygulamamızı gerçekleştirdik. Gelen vatandaşlarımızdan bu uygulamayı nasıl karşıladıklarını, memnuniyetlerini sorduk. Görüşme yaptığımız onlarca vatandaşımızın memnuniyeti karşısında bizde bundan sonra gerçekleştirilecek olan “Halk Günü”  görüşmelerimizi her ayın 7’si ve 24’ünde sürekli hale getirmeye karar verdik. Akılda kalıcı olması için 7/24 sloganı ile duyuracağız” dedi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat; “Ayrıca Çağrı Merkezi (444 8 9 10) sayesinde vatandaşlarımız talep ve şikâyetlerini direk bizlere aktarabiliyor. Biz bunları vatandaşlarımızın sorunlarının çözümü için yapıyoruz. Yeşilyurt’ta aslolan hizmettir.  Yeşilyurt Belediyesinde sorun değil, çözüm var. Biz sorunsuz bir Yeşilyurt için yola çıktık. Bunu gerçekleştirmek için çalışıyoruz, bizim için samimi ve gerçek memnuniyet önemlidir” diye konuştu.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.