TürkiyeSON - 01.07.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

‘Yeşilyurt Her Mevsim Güzel’

‘Yeşilyurt Her Mevsim Güzel’

Malatya Yeşilyurt Belediyesi tarafından düzenlenen “Yeşilyurt Her Mevsim Güzel” isimli Fotoğraf yarışmasının kış kategorisi sona erdi. Seçici Kurul tarafından değerlendirilen ve incelenen eserler arasında dereceye girenler belli oldu.

Yeşilyurt Her Mevsim Güzel

Yeşilyurt Belediyesi tarafından düzenlenen “Yeşilyurt Her Mevsim Güzel” isimli Fotoğraf yarışmasının kış kategorisi sona erdi. Seçici Kurul tarafından değerlendirilen ve incelenen eserler arasında dereceye girenler belli oldu.

Yeşilyurt Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre, “Yeşilyurt Her Mevsim Güzel” isimli Fotoğraf yarışmasının kış kategorisi sona erdi. Seçici Kurul tarafından değerlendirilen ve incelenen eserler arasında dereceye girenler belli oldu.01 Ocak 2015 -04 Mart 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilen “Yeşilyurt Her Mevsim Güzel” isimli amatör ve profesyonel fotoğrafçıların objektiflerinden, Yeşilyurt’un doğal, tarihi, kültürel ve günlük yaşamla ilgili güzelliklerini konu alan fotoğraf yarışmasının ilk etabı olan kış kategorisi sona erdi, dereceye girenler belli oldu.

 Yarışmada dereceye girenler şöyle:

Reklam

 

  1. Yavuz Alhan

 

  1. Mehmet Tokatlı

 

  1. Kasım Gümüş

 

İsimli yarışmacılar dereceye girerken, Ayhan Kuzucu, Bayram Ayhan, Zehra Yumna Yıldız, Feytullah Güleç, Ferhat Keskin, Yakup Kurt, Fuat Yetkin, Tuncay Özdemir’in fotoğrafları sergilenecek isimler oldu.Fotoğraf yarışması ilk etabı olan kış kategorisinde dereceye giren yarışmacılara Yeşilyurt Belediyesi tarafından Birinciye: 2.000 TL, İkinciye: 1500 TL, Üçüncüye: 1000 TL ödül verilecek.“Yeşilyurt Her Mevsim Güzel” Fotoğraf Yarışmasının ikinci etabı “İlkbahar’da Yeşilyurt” Yarışmaya Başlangıç Tarihi: 01.03.2015 Yarışmaya Son Katılım Tarihi ise: 04.06.2015 olarak belirlendi.turkiyeson.com.bülten

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: