TürkiyeSON - 22.04.2024 -

Yönetimden Başkan Gürkan’a ziyaret

Yönetimden Başkan Gürkan’a ziyaret

Ziyaret

Battalgazi ilçesine yaptığı hizmetlerden ve çalışanların özlük haklarıyla ilgili yaptığı çalışmalarından dolayı Başkan Gürkan’a teşekkür eden Bem-Bir-Sen Malatya Şube Başkanı Hüseyin Hanbay, Başkan Gürkan’ın Battalgazi ilçesine önemli hizmetler kazandıracağına inandığını ifade etti.

 

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Bem-Bir-Sen yeni yönetimine başarılar diledi. Başkan Gürkan, “Bem-Bir-Sen yönetimi güven tazeledi. Sivil toplum ve meslek örgütlerinin sendikal çalışmalar demokrasilerin olmazsa olmazıdır. Belediye olarak yaptığımız çalışmalarda personelimizin özlük hakları ve sosyal haklarla birlikte diğer hakların korunup gözetilmesi, daha iyi şartlarda ve daha iyi ortamlarda çalışmaları noktasında gerekli çalışmaları yaparken, aynı zamanda sendikalarımızdan bizim genel anlamdaki çalışmalarımızın yol haritası ve yön pusulası olması noktasında onların görüş ve önerileri bizim için anlamlı ve önemlidir. Bizlerin ve diğer AK Partili belediyelerimizde şimdiye kadar yaptığımız çalışmalarda olmazsa olmazımız katılımcı belediyeciliktir. Yerel yönetimler programlarında Katılımcı Belediyecilik anlayışı çerçevesinde tüm sivil toplum örgütleri ve genel anlamda sosyal taraflar diye tarif ettiğimiz kurum-kuruluşların görüş ve önerileri bizim için önemlidir. Bu görüş ve önerilerle şehri yönettiğimizde şehirde bir anlam, bir fazilet oluşacaktır” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.