TürkiyeSON - 01.12.2023 -

‘Yüksek Verimli Cihazlar” semineri Malatya’da yapıldı

‘Yüksek Verimli Cihazlar” semineri Malatya’da yapıldı

Alarko Carrier,  Malatya, Elazığ ve çevresinde faaliyet gösteren mekanik projeciler, taahhüt ve tesisatçı firmalar ile kamu ve özel kurum mühendislerine üstün teknolojili ve yüksek verimli cihazların tanıtımını yaptı.

alarko-malatyaMalatya Hilton Otel’de tanıtım etkinliğinde Alarko Carrier ürün yelpazesindeki enerji verimliliği yüksek cihazlar ve üstünlükleri anlatıldı. Genel Koordinatör Yardımcısı Haluk Ferizoğlu’nun Alarko Holding ve faaliyetlerinden bahsettiği konuşmayla açılan seminerde, Ankara Büro Satış Müdürü Ali İsmet Koçak, Alarko Carrier firmasını tanıtarak ürün gamı hakkında katılımcılara bilgi verdi.

Alarko Carrier Satış Şefi Nuri Akdağ ve Satış Şefi Alper Özgür Toshiba VRF Sistemleri‘ni tanıtıp, teorik ve pratik bilgileri, uygulamalı olarak aktardılar. İş Geliştirme Müdürü Özgen Çoğulu, Wolf Yoğuşmalı Kazanlar ve Kaskad Sistemler ile Wolf Güneş Kollektörleri, Ürün Müdürü Cüneyt Bulca ise yeni ürün Optima Sirkülasyon Pompaları’nı tanıtarak ürünlerin uygulama esasları, verimlilik değerleri ve işletme kazançlarını örnekler ve referanslarla dinleyicilere aktardı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: