TürkiyeSON - 09.12.2023 -

‘Yükümüz ağır’

‘Yükümüz ağır’

Malatya Valisi Süleyman Kamçı Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı ziyaret etti.VALİ KAMÇI'DAN, BAŞKAN POLAT'A ZİYARET  (4)

Valisi Süleyman Kamçı’nın, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı ziyaretine Yeşilyurt Kaymakamı Nesim Babuhanoğlu’da eşlik etti. Malatya Valisi Süleyman Kamçı, çalışmalar hakkında Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’tan bilgi aldı.

Malatya Valisi Süleyman Kamçı, “Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcılarıyla tanışmak ve iadeyi ziyaret gerçekleştirmek için bugün buradayız. Belediyemizin çalışmaları hakkında bilgi almak ve Yeşilyurt’a hizmet etmenin görev yükünü onlarla paylaşmaktan mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum” dedi.

Nezaket ziyaretlerinden dolayı Vali Kamçı’ya teşekkür eden Belediye Başkanımız Hacı Uğur Polat, birlikte Yeşilyurt’a hizmet etmeye devam edeceklerini ifade ederek, “Yükümüz ağır, yeni oluşan ve yapılanmasını hızla tamamlayan bir Belediyeyiz. Sayın Valimizin koordinasyonunda bu memlekete hizmet etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d