21.07.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

18 kursiyere sertifika

18 kursiyere sertifika

MALATYA-BATTALGAZİ

İŞKUR İl Müdürlüğü ve Battalgazi Halk Eğitim Merkezi ile birlikte düzenlenen yetiştirme kurslarında 18 kursiyer sertifikalarını aldı. Sertifika törenine, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, İş-Kur İl Müdürü Vahap Toman, Battalgazi Halk Eğitim Merkezi Müdürü Nurettin Gürsoy ve Battalgazi Belediye Başkan Yardımcısı Muzaffer Karakuş ve kursiyerler katıldı.

PARK BAHÇELER

Burada konuşan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “İş Kur’un toplum yararına, sosyal destekli projeler olsun, bu tür çalışmalarla hem teşebbüsün desteklenmesi, hem kamu kuruluşların desteklenmesi anlamında, hem de meslek edindirme anlamında önemli bir kurumumuz İş Kur İl Müdürlüğü’nü tebrik ediyorum. Ortak bir çalışmanın bir ürünü olarak, Park ve Bahçeler Müdürlüğünde görevlendirmek üzere elemanlar yetiştirilmiştir. Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzdeki kursiyerlerimiz hakkında da ihtiyaç duyulan kursiyerlerimizde değerlendirme yaparız diye düşünüyorum” dedi.

KARARA BAĞLAYACAĞIZ

İş Kur İl Müdürü Vahap Toman ise, “Siz bugün bir iş bulmazsanız dahi elinizdeki sertifikalar ile rahatça iş bulacağınızdan eminim. Bu konuda İş Kur İl Müdürlüğümüz her daim kursiyerlerimizin yanında olduğumuzu belirtmek isteriz. Değişik alanlarda Müdürlüğümüz olarak Eski Malatya’da değişik kurslar açmak için başkanımızla görüşüp karara bağlayacağız” dedi.

SERTİFİKA VERİLDİ

Battalgazi Halk Eğitim Merkezi Müdürü Nurettin Gürsoy’da, Park ve Bahçeler Müdürü Haluk Şener’e teşekkür ederek, “Bize gelen tüm tekliflere açığız. Sertifika konusunda imkanlarımız var. Gelen insanlar bizden iş garantili meslekler için kurslar istemekteler. Bunu da Müdürlüğümüz olarak tek başına karşılamamız mümkün değil. Özellikle İş Kur ile ortaklaşa yapmamız gerekmektedir. Bu kurslarda bizim için bir fırsat oldu. Haluk Şener müdürümüz bu teklifle geldiğinde, bizlerde hemen kabul ettik. Ve sanırım müdürlük olarak elimizden gelen tüm yardımı yaptığımıza inanıyorum” diye konuştu. Yapılan konuşmaların ardından kursiyerlere sertifikaları verildi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.