24.05.2024 - Safir Şehir Portalı & Firma Rehberi Teması

24 SAAT ÇALIŞIYORLAR

24 SAAT ÇALIŞIYORLAR

Bu ekip Türkiye’nin bütün şehirlerine 15 Temmuz sonrası çıkıp 24 saat çalışıyorlar. Bunların çoğu AK Parti içinde öyle Reisci gözüküyor ki kimse tanıyamaz. AK parti içinde ne zaman kendini gizlemiş aynı safta olanı bulunca, O ilde ne kadar Vatan haini var birbirlerine ulaşıyorlar, öyle bir çalışma yapılıyor ki, İnanın FETÖ 15 Temmuz gibi sadece O tip yaratıklar birbirini tanıyıp yeni ortam ve yeni dostluklar ediniyorlar. İLLERDE eğer AK partili Vekil ve Belediye başkanları olan, yani onlarla gizli görüşen veya onlara açık vermiş, ipini onların eline geçirmiş.

Özellikle Belediye Başkanları ve Kamudaki Müdürlerle diyaloglarını geliştiriyorlar. Zaten bu durum 7 Haziran seçimlerinde denendi. AK Parti genel merkezi bunu Araştırmadı. Araştırmayıp hala onlarla görüşen AK Parti genel başkan yardımcıları ve Teşkilatın içindekiler yerinde duruyor. Bunu gören illerdeki yandaşlarıda bundan destek alıp İlla tek amaçları AK Parti içindeki Recep Tayyip Erdoğan Düşmanı olsun, hangi parti fark etmez bütün işleri iyi, güzel devam ediyor. Hatta Belediye Başkanları bizzat kendisi O kişilerle ilgileniyor, iş veriyor, bir telefonla anında ne gerekiyorsa yapıyor.

15 Temmuz öncesi bireysel olan işler artık Dernek veya Vakıf alanına döndü. Bunları söyleyene de anında kılıf buluyorlar. Çoğu ilde İL Başkanları da bunlara alet oluyorlar. Birde aralarında konuşurken ”Bizleri zaten biliyorlar, bu zamanda bize bişey olmaz, şu an bişey yaparsalar AK Partiye mal olur” diyorlar. İnanın bazı şeyler var burda yazılmıyor AK Parti içinde yaşanıyor.  Muhalefete gerek yok, önemli bir konuda İllerde Kefil veya Referans oldukları MÜLKÜ AMİRLER var ki, sanki ABD’de  yaşasın veya Yunanistan’a gelmişsin okadar rahat hareket ediyorlar. Paraları bol, arkalarında Devletin içindeki henüz karışılmayan hainleri de almışlar, Belediyelerde Kamu dairelerinde kendilerine yakın herkesle işbirliği İçindeler. Çoğu İL böyle. Bunlara görmemezlikten gelip girersen seçime 7 Hazirandan kötü olur bu yazdıklarım İSPATLI son sözüm, Onların Sözü Referandumda EVET çıksa O nu Oraya Oturtmayacağız. Söyleyenlerin başı resimdekinin elli katı eski yol arkadaşların ve Kaymağı Götürenler … VESSELAM

ANKARALI ASKER

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.