TürkiyeSON - 24.04.2024 -

Adıyaman Belediyesi Çalışmalarına Devam Ediyor

Adıyaman Belediyesi Çalışmalarına Devam Ediyor

Adıyaman Belediyesi Çalışmalarına Devam Ediyor

Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir genelinde kaldırım döşeme,
asfalt ve tadilat çalışmalarına Alitaşı Mahallesi’nde devam ediyor.Şehri daha güvenilir ve estetik bir hale getirmek amacıyla Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından şehir genelinde sürdürülen kaldırım döşeme, asfalt ve tadilat çalışmaları Alitaşı Mahallesi’nde hızla devam ediyor.

Çevreye duyarlı ve şehrin estetiğine önem veren belediyecilik anlayışıyla yayaların ve araçların daha güvenli şekilde seyahat edebilmeleri adına çalışmalarını yürüten Adıyaman Belediyesi, kent merkezinin her bir noktasında kaldırım döşeme, asfalt ve tadilat çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 

 

Yürütülen kaldırım döşeme, asfalt ve tadilat çalışmaları kapsamında Adıyaman Belediyesi Fen İşleri
Müdürlüğü ekipleri, Alitaşı Mahallesi’nde çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Memleket sevdasıyla görevine başladığı an itibariyle şehrin temel sorunlarına kalıcı çözümler üreterek şehrin ulaşımı ve estetiğine yönelik çalışmaların titizlikle devam ettiğini belirten Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, “Adıyaman’ımızı daha da yaşanılabilir bir hale getirmek için ekiplerimiz ile birlikte her koşulda çalışmaya devam ediyoruz.

Bugün şehrin ulaşımını daha güvenli hale getirmek için Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz Alitaşı Mahallesi’nde tahrip olan noktalarda kaldırım döşeme, asfalt ve tadilat çalışmalarına devam ediyor. Şehrin ulaşımına ve estetiğine yönelik çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz. Memleketimize hak ettiği hizmetleri sunmak adına her türlü çalışmalarımıza devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.