TürkiyeSON - 25.11.2020 -
Türkiye Son , Malatya Son Habercilikte Son..

AK PARTİ MALATYA İL KONGRESİ VE MEHMET ÖZHASEKİ ???

AK  PARTİ MALATYA İL KONGRESİ VE MEHMET ÖZHASEKİ ???
Reklam
AK PARTİ MALATYA İL KONGRESİ VE MEHMET ÖZHASEKİ ???
Yerel Seçimler Öncesi Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhasekinin yardımcısı olmuştun Bu Bölgelerden Sorumlu Doğrumu Ahmet bey?
Yerel Seçimden Önce yazmıştık Sözle Dile getirmiştik de Ahmet Başkan bırakın Doğu ve Güneydoğu’yu Kendi İlinde AK Partinin Birçok Önemli İlçelerde Seçimi neden kaybettiğini Sayın Mehmet Özhaseki beye Rapor etti mi ?
Ettiyse Sayın Özhaseki Bey Siz Bu Rapordan hiçbir şey anlamadınız mı?
Malatya Merkez de ve Kaybedilen Akçadağ Arapgir ve Hekimhan da Seçim nasıl kaybedildi Aday Adayı konularında Mevcut Malatya AK Partiden Tek Sorumlu Görünen Vekille AK Parti il ve ilçelerde Adaylık konusunda tartışma oldu mu?
Sayın Mehmet Özhaseki Bey Böyle bir Raporu Size Ahmet Çakır verdimi?
Akçadağı Arapgiri Hekimhan nasıl kaybedildi Cumhurbaşkanı yerel Seçimden sonra kaybedilen yerlerde Gerekli Raporlar gelecek demişti Giden Rapor Doğru olsa Bugün Bu Yönetimle yeniden Seçime Gidilir miydi ?
Yerel Seçimde Büyükşehirde Aday adayı İki kişiye düşmüştü.
Hangi Vekiller Şimdiki Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı Aday olarak görmek istemişti.? Sayın Özhaseki bey Son olan olaylarda hep Sessiz kalıyorsunuz Refanslar üzerinden bakmıyorsunuz Koltukta oturmayla Siyaset Hizmet eski de kaldı?
Sayın Ahmet Çakır İki Dönem Malatya Belediyesini yönetti Yeni Başkana Malatya Büyükşehir’i Kaç TL Borçla bıraktı?
Bunu Konuşamayan Hatta Büyükşehir’e Bağlı yan Kuruluşların birçoğu BATIK Durumda Bağımsız Bir SAYIŞTAY denetlese Malatya Büyükşehir’i Ahmet Çakır bey !!!!
Selahattin Bey bir yıldır Eski Borçları ödüyorum diyor Yol yapıyorum diyor Ne yapacağım diyor Her Taraf Borç doğrumu Doğru Sayın Çakır konuşamaz konuşamıyor ?
Sizin 10 yıl görüştüğünüz şimdi de Gürkancı olanlar mı?
Sayın Mehmet ÖZHASEKİ Bey bundan önceki Yerel Seçimler yani bütün kaybedilen Büyükşehirler Hala size bir Ders olmamış Galiba Yoksa Size bağlı yardımcı Vekilleri hangi Kriterle Seçiyorsunuz?
Bundan birkaç gün önce yine AK Parti içinde olan Sözlü münakaşanın Asıl Sebebi Yol Asfalt değil Bunu en iyi Bilen Sayın Vekil DİR!!!
Sayın Vekiller ve Sayın Belediye Başkanları Ortak isteği ile Denilen aynı İl Başkanı ile Tek Liste Halinde yarın Seçime gidiliyor.
Sayın İhsan Koca da bundan sonra Malatya AK Parti içinde olacak Huzursuzlukların baş sorumlularından biri olacak kendisi daha iyi bilir.
Sayın Ahmet Çakır Adalet bir gün yerini bulur Birde İlahi Adalet var Kul Hakkı var Bulan var bulamayan var Afiyet olsun Kahvaltınız Doğru Tektir Allah doğrunun yanındadır
Velhasıl AK Parti Malatya da Tuhaf bir Kongreye gidiyor Sorumlusu Malatya Vekilleri ve Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan yardımcısıdır.
Vesselam
MALATYALI HAKKI ŞENYİĞİT
Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: