TürkiyeSON - 09.12.2023 -

Arapgir’in Cadde Ve Sokakları Asfaltlandı

Arapgir’in Cadde Ve Sokakları Asfaltlandı

Malatya Büyükşehir Belediyesi, sonbahar mevsiminde de yol hizmetlerine devam ediyor. İlçelerde kış şartları göz önünde bulundurarak çalışmalarına hız veren Büyükşehir Belediyesi, Arapgir ilçe merkezinde 6 kilometrelik asfalt çalışması yaptı.

Arapgir’in coğrafik yapısı nedeniyle zor şartlarda birçok noktada yol hizmetleri yapan Büyükşehir Belediyesi, ilçe merkezinde de asfaltlama çalışmaları yapıyor. Uzun yıllardır bakımı yapılmayan ve yenilenmeyi bekleyen yollarda Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları Arapgir’lilerin beğenisi kazandı.

Büyükşehir Belediyesi ilçe merkezinde Hoca Ali, Berenge, Yeni, Mehmet Akif, Çobanlı, Çarşı mahalleleri ile Metin Emiroğlu Caddesinde asfalt çalışmaları yaptı. Büyükşehir Belediyesi Endüstri Meslek Lisesi bahçesi ile Arapgir Yatılı Bölge Okulunun çevresi ile lojman önlerini de asfaltlandı. 6 kilometrelik asfalt çalışmasının tamamı finişer ile yapıldı.

Yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren Arapgir’liler, uzun yıllardır böylesine kapsamlı hizmet almadıklarını belirterek, finişer makinesiyle serilen sıcak asfaltın çok kaliteli olduğunu söylediler.

Arapgirliler: Keşke yıllar önce büyükşehir olsaydık

Yapılan hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a teşekkür eden Arapgirliler, “Özel İdare kapanıp Büyükşehir Belediyesine devredilince bazı kesimler artık hiç hizmet gelmez dediler. Yapılan bu hizmetleri görünce de yanıldıklarını anladılar. Keşke yıllar önce Büyükşehir olsaydık. O zaman daha farklı olabilirdi. Arapgir’in her noktasında çalışma var. Biz bu çalışmaları gördük. Emek harcayan ve bu çalışmaları planlayan herkese teşekkür ederiz. Arapgir’in caddeleri, sokakları çok güzel oldu” dediler.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d