BAŞKAN GÜDER’DEN YENİDEN REFAH PARTİSİ’NE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

BAŞKAN GÜDER’DEN YENİDEN REFAH PARTİSİ’NE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Reklam

BAŞKAN GÜDER’DEN YENİDEN REFAH PARTİSİ’NE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Yeniden Refah Partisi Malatya İl Başkanı Bilal Yıldırım’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Güder, “İl Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerine görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ve meclis üyeleri, Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Bilal Yıldırım ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Battalgazi ilçesine yapılan ve yapılacak yatırımlarla alakalı bilgiler aktaran Başkan Güder, Battalgazi’yi daha yaşanabilir hale getirmek için canla başla çalıştıklarını ifade etti.

YILDIRIM: “BAŞKANIMIZI YAKINDAN TAKİP EDEN BİR SİYASETÇİYİM”

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’in nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ileten Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Bilal Yıldırım, “Öncelikle Başkanımız ve çalışma arkadaşlarının bu nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Başkanımızın çok güzel çalışmaları oluyor ve bizler bunu yakından takip ediyoruz. Başarılı bir ekibi var. Bunu özellikle burada ifade etmek istiyorum. Başkanımızın Çınar Park Mesire alanı projesi beni oldukça heyecanlandırdı. Birde başkanımızın Derme Deresi Islahı ile ilgili çalışması var. Tebrik ediyorum. Yine başkanımız göreve geldikten sonra Malatya’mıza çok güzel bir değerler kattılar. Başkanımızı yakından takip eden bir siyasetçiyim. Biz yeniden refah partisi olarak bu yapılan güzel çalışmaları takdir ediyoruz.  Yaşanan eksiklikler varsa bunları da dilimizin döndüğü kadarıyla başkanımız ve Malatya’mızın yerel siyasicilerine bildireceğiz. Malatya’mızı birlikte yöneteceğiz” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN GÜDER: “ÇALIŞMALARIMIZDA DUR DURAK BİLMİYORUZ”

Battalgazi için dur durak bilmeden çalıştıklarının altını çizen Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Öncelikle Yeniden Refah Partisi il başkanı ve yönetim kurulunda görevlerinde başarılar diliyorum. Battalgazi için dur durak bilmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bilindiği üzere 24 Ocak’ta kimsenin beklemediği büyüklükte bir doğal afet yaşadık. Depremin ilk anından itibaren ekiplerimizle birlikte sahadaydık. Allaha şükürler olsun güçlü devletimiz ve güçlü milletimiz sayesinde o depremin yaralarını deprem olduğu andan itibaren sarmaya çalıştık. Vatandaşlarımızın her daim yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Bilal başkanımızın da belirttiği gibi Battalgazi’miz için güzel projelerimiz var. Bu projeler ile ilgili çalışmalarımızı paylaştık. Malatya’mız için Battalgazi’mizin için canla başla çalışıyoruz. Malatya’mızı hep birlikte yöneteceğiz. Ben, Yeniden Refah Partisi il başkanımıza ve ekibine görevlerinde başarılar diliyorum. Rabbim utandırmasın” şeklinde konuştu.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: