21.07.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Başkan Gürkan, “3 Bine Yakın Sokakta Çalışmalar Yapıyoruz”

Başkan Gürkan, “3 Bine Yakın Sokakta Çalışmalar Yapıyoruz”

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi Belediyesi tarafından Şık Şık Mahallesi’nde yapılan hizmetleri yerinde inceledi.

Başkan Gürkan, Battalgazi ilçesinin 102 mahallesinde, 3 bine yakın sokakta Battalgazi Belediyesi tarafından çalışmaların sürdürüldüğünü söyledi.

Şık Şık Mahallesi’nde yapılan hizmetleri yerinde inceledikten sonra Şık Şık Camii önünde mahalle sakinleri ile bir araya gelen Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, burada vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Şık Şık Mahallesi’ne yapılan hizmetlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Şık Şık Mahallesi Muhtarı Ertan Küçük, “Davetimizi kırmayıp geldiğiniz için teşekkür ediyorum. Camimize ve mahallemize yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı mahallem ve cami cemaati adına teşekkür ediyorum” dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise, Battalgazi ilçesinin 102 mahallesinde, 3 bine yakın sokakta Battalgazi Belediyesi’nin ilgili birimlerinin çalıştığını belirterek, “Özellikle muhtarımız başta olmak üzere mahalle sakinlerimizle birlikte olmaktan son derece mutluyum. Hakikaten sevginin ve muhabbettin ve hizmetin tezahür ettiği bir ortamı şu anda yaşıyoruz. Yapılan iş çok da büyük bir iş değil ama, insanların gözlerindeki pırıltı, o sevgi ve muhabbeti ben hissediyorum.  Biz mazimize layık, istikbale hazırlanma noktasında büyük işler yapmak zorundayız. Ve Battalgazi’yi geçmişte nasıl Anadolu’yu anayurt yapmış olan bu sancak, aynı zamanda Türkiye’nin değişik vilayetlerine örnek olacak medeniyet tohumlarını belediyecilik hizmetlerinin en güzelini de sunmak gayreti içindeyiz. Bizim ekibimiz bu misyon ve vizyon içinde çalışmaktadır. Hedefimiz büyüktür. Hedefimiz sadece bölgesel anlamda ilçe ve şehirleri örnek alan bir yaklaşım içinde değil, yapılan işler Türkiye’de öncülük edecek ve yeri geldiği zaman medeniyet ağacı gibi dünyada öncülük edecek işlere imza atmak zorundayız. Bunun gayreti içindeyiz. Allahın izniyle yapacağız. Bu sabah gezdiğimiz bir yerde trafik parkı düzenlenmesi noktasında gerekli talimatları verdik. Bu da Doğu ve Güneydoğu’da bir ilk. Hemen akabinde hizmet binamızın temeli atılıyor. Bir taraftan DSİ’ye hizmet binası yapılıyor. 102 mahallemizin 3 bine yakın sokağında Battalgazi Belediyesi ve birimleri çalışıyor. İşte buraya yakın Nuriye, Büyük Mustafa Paşa, Küçük Mustafa Paşa mahallelerinin girilmedik sokağı kalmadı. Dolayısıyla bizim amacımız Battalgazi’mizi mazisine layık İstikbale hazırlamaktır. Bu konuda hemşehrilerimizin bize gösterdiği muhabbeti, sevgiyi tüm içtenliğimle kutluyorum. Battalgazi ve Malatya halkında gördüğüm hüsnü niyeti, kadirşinaslığı, onu her platformda ve her alanda çok yakinen hissediyorum. Ben hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Sizlere ne kadar hizmet getirsek de az olduğunu biliyorum” diye konuştu.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.