TürkiyeSON - 29.11.2020 -
Türkiye Son , Malatya Son Habercilikte Son..

Başkan İlhan’dan anneler günü mesajı

Başkan İlhan’dan anneler günü mesajı
Reklam

BAŞKAN İLHAN’IN ANNELER GÜNÜ MESAJI
Başkan ilhan: Annelerimizin günü kutlu olsun
MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan Anneler günü olması münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkan İlhan mesajında, Allah, kitabında ona öyle bir ululuk ve sultanlık vermiştir ki, yeryüzü sultanlıkları ona nisbeten, liyakatsız başlarda kuru birer taçtan ibaret kalırlar ifadesini kullandı.
Başkan İlhan mesajına şöyle devam etti;
“Anne, ruhundaki incelikle, yürekliliği atbaşı götüren öyle bir şefkat kahramanıdır ki, şefkati, re’feti ve zerafetiyle ele alındığında bir tüy gibi yumuşak, bir ipek gibi de ince ve zarif olmasının yanında çocuklarını koruma ve kollama hususunda bir dişi aslan gibi sert ve parçalayıcıdır.
Şu gökkubbe altında ne varsa onun eli hepsinin üstündedir.. ve cennete giden yol onun ayaklarının altından geçer.. Zaten, onun ayağının altında yerini bulamamış başlardaki taçların da kalıcı hiçbir değeri olduğu söylenemez. Evet bizi, varlığa ermenin hemen her safhasında kucaklayan, koklayan, öpüp okşayan, teessür ve infiallerimizi yatıştırıp sıkıntılarımızı paylaşan; yemeyip yediren, giymeyip giydiren, açlığını-tokluğunu, açlığımız-tokluğumuz içinde hissedip yaşayan, mutluluk ve saadetimiz adına insanüstü bir gayretle akla-hayale gelmedik zorluklara katlanan.. bize, vücudumuzun gelişmesi, irademizin kuvvetlenmesi, zekamızın incelip keskinleşmesi, ufkumuzun uhrevîleşmesi yollarını gösteren.. bütün bunları yaparken de açık-kapalı herhangi bir beklentiye girmeyen bir varlık varsa, işte o da anadır.
Bu vesileyle başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin anneler gününü kutlarım.”dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: