28.05.2024 - Safir Şehir Portalı & Firma Rehberi Teması

Başkan Kutlu Şehitlerimizin Emanetine Her Zaman Sahip Çıkacağız

Başkan Kutlu Şehitlerimizin Emanetine Her Zaman Sahip Çıkacağız

15 Temmuz Şehitlerinin Yakınları Adıyaman Belediyesini Ziyaret Etti

Başkan Kutlu: “Şehitlerimizin Emanetine Her Zaman Sahip Çıkacağız”

15 Temmuz şehitlerinden Fazıl Gürs, Necati Sayın ve Engin Tilbaç’ın aileleri Adıyaman Belediyesini ziyaret ederek, verdiği desteklerden dolayı Belediye Başkanı Fehmi Hüsrev Kutlu’ya teşekkür etti.

Adıyaman’da FETÖ’ye ait okullara isimleri verilen 15 Temmuz şehitlerinden 16 yaşındaki Engin Tilbaç’ın, Necati Sayın’ın ve Fazıl Gürs’ün aileleri, Adıyaman Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Fehmi Hüsrev Kutlu’ya desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Adıyaman için önemli kararların alındığı Belediye Meclis Salonunda ağırlanan aileleri kapıda karşılayan Belediye Başkanı Fehmi Hüsrev Kutlu, misafirleriyle yakından ilgilendi. Ziyarete, damadı Fazıl Gürs ile birlikte şehit düşen Necati Sayın’ın eşi Behiye Gürs, 15 Temmuz gazisi kızları Ülkü Sayın, Ayşe Emine Sayın, oğlu Ebubekir Sayın, Fazıl Gürs’ün eşi ve aynı zamanda Necati Sayın’ın kızı Bilge Gürs, Fazıl Gürs’ün 5 yaşındaki oğlu Ömer Gürs, annesi Neriman Gürs, babası Zafer Gürs, Şehit düşen Engin Tilbaç’ın annesi Bedriye Tilbaç, babası Murat Tilbaç ve diğer akrabaları katıldı.

Oldukça sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, 15 Temmuz şehitlerine millet olarak çok şey borçlu olduklarını dile getirerek, “Bundan sonraki görevimiz, şehitlerimizin emanetlerine her zaman sahip çıkmaktır” diye konuştu. Başkan Kutlu konuşmasının devamında şunları söyledi: “Onur konuklarımızı ağırladığımız salon belediyemizin meclis salonudur. Adıyaman’la ilgili önemli kararlar bu salonda alınır. Bundan dolayı kıymetli misafirlerimizi bu salonda ağırlamak istedik. Çünkü biz 15 Temmuz itibariyle Tilbaç, Sayın ve Gürs ailelerini bir Adıyamanlı olarak kabul ediyoruz. Burada istediğiniz zaman gelebilir ve istediğiniz kadar kalabilirsiniz. Hatta Adıyaman’a yerleşmek isterseniz, ikamet için gerekli bütün şartları biz hazırlarız. İkamet etmediğiniz zaman da sık sık buraya gelip misafirimiz olmanızı istiyoruz. Adıyamanlılar olarak şehitlerimizin emanetlerine sahip çıkıp, hatıralarını hep canlı tutacağız.”

Konuşmaların ardından Belediye Başkanı Fehmi Hüsrev Kutlu, misafirlerine çeşitli hediyeler takdim etti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.