TürkiyeSON - 05.02.2023 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Battalgazi Belediyesi, 192 Camiden 75’inin Temizliğini Yaptı

Battalgazi Belediyesi, 192 Camiden 75’inin Temizliğini Yaptı

ÇAMURLU MAHALLESİ CAMİİ’NİN TEMİZLİĞİ YAPILDI

Battalgazi Belediyesi tarafından ilçe genelinde bulunan ibadethanelerin temizliğinin yapılmasına devam ediliyor. Bu kapsamda ilçe genelinde bulunan 192 camiden 75’inin temizliği yapıldı.

 Battalgazi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından Battalgazi ilçesi genelinde bulunan 192 caminin temizliğinin yapılmasına yönelik çalışmalar devam ediyor. Battalgazi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından 192 camiden 75’inin temizliği yapılırken, bu kapsamda Muharrem ayı içerisinde de Hz.İmam Zeynel Abidin Türbesi Kültür Vakfı’nın da temizliği yapılmıştı. 117 caminin de temizliği yapılacak. Camilerin temizliğinin yapılması çalışmaları kapsamında Çamurlu Mahallesi Camii’nin de temizliği yapıldı. Battalgazi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Ali Aydoğan’ın da temizlik çalışmalarını yerinde denetlediği hizmet ile ilgili değerlendirmede bulunan Çamurlu Mahalle Muhtarı Aziz Polatbaş, Çamurlu Mahallesi Cami’inin temizliğinin yapılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Battalgazi Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan’a teşekkürler ediyorum. Cami ve ibadethanelerimize böylesine yaptığı hizmetten dolayı teşekkürler ediyorum. Bu hizmetler sadece bizim mahallemize değil, tüm Battalgazi’de yapıldığını biliyorum. Çok güzel bir hizmet. Özellikle cami cemaatinin daha temiz bir ortamda ibadet yapmasına vesile oluyorlar. Bu hizmeti yapanların tümünden Allah razı olsun. Cami temizliğini önceleri cami cemaati kendileri yapıyordu. Ancak bu hizmeti artık Belediyemiz yerine getiriyor. Bu duyarlılık bizleri ziyadesiyle memnun ettiğini belirtmek istiyorum” dedi.

 Mahalle sakinlerinden Bayram Karacan da, Battalgazi Belediyesi’nin hizmetlerinden memnun olduklarını belirterek, “Böyle bir hizmeti bizlere sunan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve ekibine teşekkür ediyoruz. Önceleri mahallemizde yaşayan insanların yaptığı cami temizliğini artık Belediyemiz yapıyor. Daha önce köy statüsünde olan Venk’imiz artık mahalle statüsüne kavuştu. Güzel hizmetler gelmeye başladı. Yapılan onca çalışmanın yanında bu tür hizmetleri de bizlere sunan yetkililere teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: