TürkiyeSON - 07.05.2021 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Battalgazi Muhtarlar Derneği Çağrısı

Battalgazi Muhtarlar Derneği Çağrısı
Reklam

Battalgazi Muhtarlar Derneği Çağrısı

Sevgi, kardeşlik ve paylaşma ve manevi güzellikleriyle insanlığı kucaklayan, Rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı mağfiret, bolluk ve bereketin yardımlaşma ve paylaşmanın arttığı, içinde bin aydan hayırlı olan Kadir Gecesi’ni barındıran aydır ramazan.

   Fakir ,muhtaç ve ihtiyaç sahibi ile hayır severler arasında köprü vazifesi gören Muhtarlarımız mahallelerindeki ihtiyaç sahibine kardeşlik elini uzatmaya devam edecektir.Bu zor günlerde herkesin üzerine düşen sorumluluğu hakkıyla yerine getirmesi gerektiğine  inanıyoruz.  Biz daha önce olduğu gibi bu gün de yarın da sıkıntıda olanların, yetim, kimsesiz  ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam edeceğiz. Zekat, fitre ve  sadaka verecek hayırseverlere  İhtiyaç sahibi olanlar için yardım çağrımıza karşılık vermeye ve paylaşmaya çağırıyoruz.

.. Pandeminin uzun sürmesi nedeniyle birçok insanımız geçinmekte zorlanmaktadır. Bundan dolayıdır ki elinde imkânı olan kardeşlerimizden ricamız; her zamankinden daha cömert davranarak  mübarek Ramazan aynıda bu kardeşlerimizin de en azından sofralarına bir tas sıcak çorba ve bir dilim ekmek bulunmasını sağlamak için                     Mahalle Muhtarlarımıza  Ramazan paketi ve yardım hususunda destek olmalarını istemekteyiz.

Birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını yaşayarak, rahmet ve mağfiret ayı ramazanı tamamlamayı ve bayrama da sağlıklı erişmeyi diliyorum

 

Abdulvahap Ortaç
Battalgazi Muhtarlar Dernek Başkanı

 

 

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: