TürkiyeSON - 03.03.2021 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Belediye Başkanları Katı Atık Depolama Tesisini İnceledi

Belediye Başkanları Katı Atık Depolama Tesisini İnceledi
Reklam

Belediye Başkanları Katı Atık Depolama Tesisini İnceledi

 

Adıyaman Belediyeler Birliği üyesi belediye başkanları faaliyetlerini sürdüren Katı Atık Depolama Tesisinde incelemelerde bulundu.

Adıyaman Belediyeler Birliği’nin olağan toplantısı Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya Adıyaman Belediyeler Birliği üyesi ilçe ve belde belediye başkanları katıldı.

Adıyaman Belediyesi sosyal tesisinde gerçekleştirilen değerlendirme toplantısıyla başlayan program, Adıyaman’ın tamamının faydalanacağı Katı Atık Depolama Tesisindeki incelemelerle sona erdi.

Reklam

Gerçekleştirilen değerlendirme toplantısı sonunda kısa bir açıklamada bulunan Adıyaman Belediyeler Birliği Başkanı ve Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, “Adıyaman Belediyeler Birliği olarak il, ilçe ve belde belediye başkanlarımızın katılımıyla bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdik. Toplantıda, belediyelerimizin hayata geçirdiği ve planladığı projeler üzerinde konuşup, ilçe ve beldelerimizin sorunlarının çözümü için ortak paydada buluşulması adına istişarelerde bulunduk” dedi.

Değerlendirme toplantısı sonunda kısa sürede yapımı tamamlanarak geçtiğimiz aylarda faaliyete geçirilen Katı Atık Depolama Tesisinde incelemelerde bulunan belediye başkanları, burada yetkililerden çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Başkan Kılınç burada yaptığı konuşmasında da, çevreye yapılan yatırımın, geleceğe yapılan bir yatırım olduğunu söyleyerek, böyle bir tesisi Adıyaman’a kazandırmanın gururunu yaşadıklarını ifade etti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: