TürkiyeSON - 17.04.2024 -

BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİR HALK GÖREVİDİR”

BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİR HALK GÖREVİDİR”

Vatandaşların Sorunlarını Dinleyen Başkan Kılınç:

“BELEDİYE BAŞKANLIĞI BİR HALK GÖREVİDİR”

 

Yoğun mesaisinden geri kalan zamanını vatandaşlarla buluşarak geçiren Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, makamında ağırladığı hemşerilerinin sorun ve önerilerini dinliyor.

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, yoğun mesaisinden geriye kalan zamanlarını vatandaşlarla buluşarak geçiriyor. Cuma günleri öğleden sonra gerçekleştirilen vatandaş buluşmalarında kendisine gelen talep, öneri, şikayetve sorunları dinleyip, çözülmesi için ivedi şekilde gerekli birimlere talimatlarda bulunan Başkan Kılınç, Belediye Başkanlığının bir halk görevi olduğunu, başkanlık makamının da halkın evi olduğunu söyledi.

Görevlerinin, partili ayrımı yada başka tür bir ayrım yapmadan herkese eşit mesafede yaklaşıp, hizmet götürmek olduğunu da sözlerine ekleyen Başkan Kılınç, “Göreve başladığımız günden bu yana kapımızı her kesimden vatandaşımıza ve misafirimize açtık, bundan sonra da açmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Başkan Kılınç’ın kendileriyle sık sık bir araya gelmesinden duydukları memnuniyeti ifade eden vatandaşlarise önerileri ve sorunlarını direk başkana iletebilmenin çok önemli olduğuna dikkat çekerek, hassasiyetinden dolayıBaşkan Kılınç’a teşekkür etti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ