22.06.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Belediye binası yıkılacak!

Belediye binası yıkılacak!

Yakınca eski Belediye Binası yıkım talimatını veren Başkan Polat, alanın meydan olarak düzenleneceğini ifade etti.YEŞİLYURT BELEDİYESİ YIKIM  (1)

Çalışmaları yerinde inceleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Bu binada yapılan testlerde binamızın çürük olduğu tespit edildi. Arkadaşlarımızın verdiği bilgiler doğrultusunda binasın yapısıyla ilgili değerlendirmeyi yaptık. Binanın çürük olmasından dolayı yıkımına karar verdik. Yıkımı gerçekleştirdikten sonra burası meydan olarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır” dedi.Meydanların adeta şehrin can damarlarından biri olduğunu kaydeden Başkan Polat, “Meydanlar, şehrin karakterini gün yüzüne çıkarır. Yeşilyurt’ta yapılan tüm yatırımların, kent kimliğini ve kentsel nitelikleri yükselttiğini görüyoruz. İlçemiz için ekonomik ve sosyal değişim sürecine çağdaş çözümler gerektiğinin bilincindeyiz” dedi.Polat, Yeşilyurt Belediyesi olarak sürdürülebilir, yaşanabilir, sağlıklı kentleşme koşullarına uygun nitelikli kentsel alanların tasarımı ve uygulanması doğrultusunda çalışmaların devam edeceğini sözlerine ekledi.www.turkiyeson.com

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.