TürkiyeSON - 30.05.2023 -

Beni çok iyi anladı..

Beni çok iyi anladı..

Malatya Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, İşkur Müdürü Vahap Toman’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Gürkan, İşkur İl Müdürü Vahap Toman’ın güzel hizmetler yapacağına inandığını söyledi.

DSC_4718Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, İşkur Müdürü Vahap Toman’a “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Başkan Gürkan, İşkur Müdürü Vahap Toman ile hem İşkur Müdürlüğü’nde, hem de Battalgazi Belediyesi’nde birlikte çalıştıklarını belirterek, “Mesai arkadaşım Vahap Toman beyi yeni göreve gelmesi münasebetiyle tekrar tebrik etmek için bugün buradayız. Görevinde başarılar diliyorum. Kendisiyle İş Kurumu’nda geçmiş dönemlerde birlikte çalıştık. Daha sonrada Battalgazi Belediyesi’nde beraber çalıştık. Çalıştığımız dönem içerisinde müdürümüz hakikaten gayretli, problemi çözme odaklı bir çalışma içerisinde oldu. Biz kendilerini tebrik ediyoruz. İş Kurumu’na çok güzel hizmetler yapacağına inanıyoruz. İş Kurumu hakikaten şu anda kapıdan içeri girerken çok aktif, çok talep arz eden bir trafik var. Buda, buradaki yönetici arkadaşlarımın büyük gayretleri ve çabası, topluma yönelik, istihdama yönelik, gayretleri olarak karşımıza çıkmaktadır” diyerek, İşkur İl Müdürü Vahap Toman’a başarılar diledi.

“Çünkü o beni çok iyi anladı,”

İşkur Müdürü Vahap Toman ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bugün kurumumuzu ziyaret eden Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a teşekkür ediyorum. En zor dönemlerimizde kendisini hep yanımızda gördük. Bizi bu ziyadesiyle memnun etmektedir. Malatya’da bir kaç insana canı gönülden saygı duymaktayım. Bunların başında Başkanımız gelmektedir. Ben bir daha dünyaya gelmek istesem Başkanımla tekrar çalışmak isterim. Çünkü o beni çok iyi anladı, bende onu çok iyi anladım. Bizim görevimiz halkımıza hizmet ederken, hem kurumlarımızın ihtiyaçlarını iyi bilip, tahlil edip, onlarla birlikte bu işin üstesinden gelecek ekiple birlikte bir sonuca ulaşmaktır” diye konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: