TürkiyeSON - 07.06.2023 -

Binlerce Bayan Adıyaman Belediyesi’nin AKSEM’lerinden Yararlandı

Binlerce Bayan Adıyaman Belediyesi’nin AKSEM’lerinden Yararlandı

BAYANLAR AKSEM’LERE AKIN EDİYOR

Adıyaman Belediyesi tarafından bayanlara yönelik hizmetlerin başında gelen AKSEM’lerden sadece 2017 yılında 2 bin 500’ün üzerinde bayan yararlandı.

Adıyaman Belediyesi bünyesinde Altınşehir, Yavuz Selim ve Bahçelievler Mahallelerinde hizmet veren Adıyaman Kadın Eğitim Spor Merkezi (AKSEM), binlerce bayanın daha rahat spor yapmasına imkân sağlıyor. Sadece 2017 yılında AKSEM’lere yapılan kayıt sayısının 2 bin 500’e ulaştığını söyleyen Adıyaman Belediyespor Genel Direktörü Mehmet Yıldırım, her merkezde iki antrenörün görevlendirildiğini dile getirerek şunları söyledi: “Adıyaman Belediyesi olarak ilimizde bay, bayan, çocuk ve gençlere yönelik sportif hizmetlerimiz aralıksız devam etmektedir. Halkımızın daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri için gerekli olan vücut sağlığına katkı sunmak ve yine halkımızın boş zamanlarını olumlu bir şekilde değerlendirmelerine imkan sağlamak amacıyla sürdürdüğümüz sportif hizmetler bundan sonra da artarak devam edecektir. Bu anlamda Belediye Başkanımız Fehmi Hüsrev Kutlu’nun da talimatlarıyla, sadece bayanların yararlanabildiği Adıyaman Kadın Eğitim Spor Merkezlerimize olan ilgi de her geçen gün artmakta. 3 farklı mahallemizde bulunan AKSEM’lere sadece 2017 yılında 2 bin 500’e yakın bayan kayıt yaptırarak spor yapma imkanı buldu. Bu anlamda tüm bayanları hafta içi her gün bu merkezlerden yararlanmaya davet ediyoruz.”

AKSEM’lerden yararlanan bayanlar ise bu merkezleri açarak kendilerine rahat ve uzmanlar eşliğinde spor yapma imkanı tanıyan Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya ve Belediyespor yöneticilerine teşekkür etti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: