TürkiyeSON - 15.04.2024 -

Bit Pazarı’nı gezdiler

Bit Pazarı’nı gezdiler

Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği-MAFSAD 16.Temel fotoğraf eğitimi kursiyerlerine yönelik teknik bir gezi düzenledi.

tMAFSAD Yönetim Kurulu üyesi Dr.Nihan Aladağ 16.sını düzenledikleri teknik gezi çerçevesinde eski Tekel’in arkasındaki Semt Pazarı ve Bit Pazarı’nı gezdiklerini ve çok güzel insan portreleri çektiklerini söyledi. Önceki teknik gezilerde Battalgazi, Yeşilyurt ve Gündüzbey gibi yerlere gittiklerini belirten Aladağ bu gezi için insanların ve insan ilişkilerinin yoğun olduğu Semt Pazarı ve halk arasındaki adıyla Bit Pazarı’nı tercih ettiklerini, bu sebeple, gezinin kursiyerler için farklı bir teknik gezi olduğunu, katılımcıların çok keyifli ve istekli olduğunu sözlerine ekledi.

Kursiyerlerden Emre Köprülü kursun çok verimli geçtiğini, kurs sonunda böyle bir teknik gezinin çok gerekli olduğunu, yaklaşık 15 kursiyer arkadaşla Semt Pazarı ve Bit Pazarı’nı gezerek derslerde öğrendikleri teorik bilgileri pratiğe dökmeye çalıştıklarını, havanın çok soğuk olmasına aldırış etmeden bu işten büyük zevk aldıklarını söyledi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.