27.05.2024 - Safir Şehir Portalı & Firma Rehberi Teması

Bizim İnsanımız Hizmetin En Güzeline Layıktır

Bizim İnsanımız Hizmetin En Güzeline Layıktır

Başkan Gürkan ve Güder, Pelitli Mahallesi Sakinleri İle Biraraya Geldi

BAŞKAN GÜRKAN, “BİZİM İNSANIMIZ HİZMETİN EN GÜZELİNE LAYIKTIR”

 Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve AK Parti Battalgazi Merkez İlçe Başkanı Osman Güder, Pelitli Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Başkan Gürkan, “Vatandaşlarımıza en güzel hizmeti sunmanın gayreti ve çabası içindeyiz” dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, beraberinde AK Parti Battalgazi Merkez İlçe Başkanı Osman Güder, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Şahin Karahan, Battalgazi Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Karataş, bazı birim müdürleri ile birlikte Pelitli Mahallesi sakinleri ile bir araya gelerek, sorunlarını dinledi. Burada konuşan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan,  2002 yılından sonra kırsal kesimin çok iyi hizmet almaya başladığını belirterek, “Köylerimiz şimdiki haliyle mahallelerimiz, hakikaten alt yapısından, üst yapısından, çevre düzenlemesinden, yolları ile ilgili durumlardan şehirdeki imkanlar ne ise mahalle ve köylerimizde de aynı standartlara ulaşma aşamasındayız.

Tabi bu hizmetlerin 2002’den sonra hızlı bir şekilde köy yerleşim birimlerine bu hizmetlerin gitmesi, hükümetimizin köylülere olan ilgisi ve alakasının en temel göstergesidir. İnşallah memleketimiz şu içinde bulunduğumuz girdabı da hızlı bir şekilde aşarak müreffeh bir Türkiye’de, dünyanın çağdaş ülkelerinde oldu gibi daha üst standartlara kavuşacaktır diye düşünüyorum. Artık köylerle şehirlerarasında hemen hemen hiçbir fark kalmamıştır, tüm köy yolları, ara yollar ve bahçe yolları gerek asfalt, gerek kilit taş ile yapılmıştır. Mahallelerimiz çevre düzenlemesi yapılmış bir şekilde köylerde yaşayan insanlarımıza hizmet olarak sunulmuştur. Bu hizmetlerin burada yaşayan halkımıza, hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

Bizim insanımız hizmetin en güzeline layıktır. Bizlerde bu güzel insanlarımıza, bu hizmetleri sunmakla mükellef kişileriz. Elimizden gelen gayret ve çabayı göstereceğiz. Bugün Pelitli muhtarımızın evinde olmaktan dolayı da mutluluğumu dile getirmek istiyorum. Ev sahipliği içinde kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.