TürkiyeSON - 15.04.2024 -

Çakır: Birçok ilçede çalışmalarımız var

Çakır: Birçok ilçede çalışmalarımız var

1027367

Çakır’a AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, Darende AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Şimşek, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertan Mumcu, Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Alican Bozkurt, Belediye Meclis Üyeleri, birim yetkilileri de eşlik ettiler.
Büyükşehir Belediyesince yapılan sıcak asfalt, yol genişletme, istinat duvarı yapımı gibi çalışmaları beraberindekiler ile birlikte inceleyen Başkan Çakır; Günpınar, Karaoğuz, Yenice, Şuğul ve Aşağıulupınar Mahallelerinde de vatandaşlarla biraraya gelerek hem çalışmalar hakkında bilgi verdi hem de sorunları dinledi.

 

VATANDAŞLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ 

 
Büyükşehir Belediyesi olarak artık her noktaya hizmet götürdüklerini belirten Çakır, “Bugün sahada birçok yerde beldelerde ilçelerde çalışmalarımız var. Fakat bu hizmetlerin birden bitmesi mümkün değil, etap etap ilerliyoruz. Bu işlerin projelendirilmesi planlanması var, yüzlerce bölgenin sorununun çözülmesi var. Neticede iyi bir ekibimiz var, birimlerimizi oluşturduk. Bu sene ciddi hizmetleri bütün bölgeye yayacağız, her sene daha fazla hizmeti vatandaşımıza sunacağız. Daha önce gelmiş hizmetler var tabii fakat bunlar zamanla bozuluyor, şebekeye bakıyorsunuz artık ömrünü tamamlamış, deposu yıpranmış, yollar bozulmuş bu hizmetlerin sürekli yapılması gerekiyor. İnsan var olduğu sürece yaşam olduğu sürece sorunlar ihtiyaçlar olacaktır, önemli olan bu sorunları hızlı çözebilmek, vatandaşın derdine derman olabilmek ve her an yanlarında olabilmektir. Bunun için de iyi bir yapılanma sağlıklı bir yönetim gerekiyor, kaynakların iyi yönetilmesi gerekiyor, Şükürler olsun büyükşehir olduktan sonra yapılan işlere baktığımızda gerçekten, geçmişlerle kıyaslanmayacak kadar kaliteli ve güzel işleri ortaya koyuyoruz. Şehrimizde hizmetleri sadece altyapıyla, suyu, yolu, kanalizasyonları ile sınırlı bırakmıyoruz; tüm ilçelerimize kültür merkezleri, spor merkezleri, semt konakları yapacağız. Siz vatandaşlarımıza en güzel hizmetler için çok çalışacağımızı, her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyorum” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.