TürkiyeSON - 01.12.2023 -

Çakır Gazetecilerle Bir Araya Geldi

Çakır Gazetecilerle Bir Araya Geldi

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, iftar yemeğinde medya mensuplarıyla bir araya geldi.

Dede Korkut Lokantasında verilen iftar yemeğine Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın yanı sıra, Genel Sekreter Yardımcısı Ercan Turan, MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Kadir Çelik, Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman, Malatya Gazeteciler Derneği Başkanı Orhan Çekin, Televizyon ve Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mikail Pelit ile 150 dolayında medya yöneticileri ve çalışanları katıldı.

İftar yemeğinden önce kısa bir selamlama konuşması yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Ramazan ayının Malatya’da güzel geçtiğini söyledi.

Farklı etkinliklere imza atıldı

Malatyalıların Ramazan Ayının dolu dolu yaşamaları için sivil toplum kuruluşları başta olmak üzere birçok kamu kurum ve kuruluşlarının farklı etkinliklere imza attığını ifade eden Başkan Çakır, “Büyükşehir Belediyesi olarak bizler de kentimizdeki sosyal hareketlilik adına Ramazan ayında birçok etkinlik düzenledik. Aspuzu’da Ramazan geceleri, Dini Yayınlar ve Kitap Fuarı bunların en önemlileriydi. İlçelerimizin tamamında çarşı iftarları yaparak toplumumuzun farklı kesimleriyle bir araya geldik. Ramazan Ayı bereket ve mağfiret ayıdır. Ramazan dayanışmayı, yardımlaşmayı, komşuluk ve dostluk ilişkilerinin gelişmesinde bizlere önemli fırsatlar sundu” dedi.

Başkan Çakır, ayrıca önümüzdeki günlerde kutlayacağımız Ramazan Bayramı’nın da insanlığa barış ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: