TürkiyeSON - 02.10.2023 -

Çalık; Paralel yapı ile mücadele diyoruz!

Çalık; Paralel yapı ile mücadele diyoruz!

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, parti yöneticilerine 7 Haziran 2015 seçimini çok önemli olduğunu belirterek, “Sıkmadığınız el, görmediğiniz yüz, gitmediğiniz ev sizin değildir” dedi.

 

PARALELAK Parti İl binasında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık’ın başkanlığında, il yönetimi, ilçe yönetimleri, il ve ilçe yönetimleri ve halkla ilişkiler başkanlarının katıldığı seminer düzenlendi. Seminere AK Parti Genel Merkezi Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Hüseyin Tutar, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ve ilçe belediye başkanları da katıldı.

MÜCADELE EDİYORMUŞ!

Seminerin açılışında konuşan Çalık, “7 Haziran 2015 seçimlerini çok önemli kılan hadise biz, yeni anayasa değiyoruz, başkanlık sistemi diyoruz, çözüm süreci diyoruz, paralel yapı ile mücadele diyoruz. Bunlarla mücadele edebilmek için hep beraber bu seçimlerde alnımızın akıyla çıkmamız gerekiyor. Birebir teması sağlayacak, yüz yüze temaslarımız çok önemli. Sıkmadığınız el, görmediğiniz yüz, gitmediğiniz ev sizin değildir. Ama artık bunlar değil, iletişimin sadece yüz yüze olmadığını hepimiz biliyoruz” dedi.

TALEPLERİ DEĞERLENDİRİYORUZ

AK Parti’de halkla ilişkiler biriminin çok önemli olduğunu aktaran Çalık şöyle devam etti, “Bu birim vatandaşın dileklerini, taleplerini, isteklerini her şeyini, sizden gelen talebi direk genel merkeze iletiyor. Seminerde konuşan AK Parti Genel Merkezi Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Hüseyin Tutar, “Halkla ilişkiler dendiği zaman, bizim temel faaliyet alanımız halkla ilişkilerde birinci görevimiz partimiz ile milletimiz arasında bir köprü oluşturmaktır. Yani biz aslında bir köprü vazifesi yapıyoruz. Biz halkımızın duygularını, düşüncelerini alıp, onlarla iletişim içinde bulunmak suretiyle orada meydana gelen düşünceleri, önerileri, istek ve talepleri alarak genel merkezimize ve partimizin teşkilatlarına bildirme ve dolayısıyla oradaki karar süreçlerini yine halkın talepleri doğrultusunda  iletmek suretiyle tekrar bu taleplerin halkın iradesi doğrultusunda şekillendirmektir. Biz her platformda şuna inanıyoruz ve ilke olarak şunu kabul ediyoruz, diyoruz ki bizim için asıl olan millettir, asıl olan halktır. Halkımız ne derse kesinlikle bizim kabulümüz odur. Bizim politikalarımız onun üzerine inşa edilir” diye konuştu.www.turkiyeson.com.bülten

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: