TürkiyeSON - 25.05.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Cevap Sende

Cevap Sende

Anil_Ilter1Dünyanın en büyük yapım şirketi Endemol Shine Türkiye, ‘People Choice’ adıyla tanınan eğlenceli ve sıra dışı yarışma programını ‘Cevap Sende’ adıyla Türkiye’ye getirdi. atv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak ve Anıl İlter’in sunuculuğunu üstleneceği ‘Cevap Sende’, bugüne kadar bilinen tüm yarışma ezberlerini bozacak.
İÇERİK SİZSİNİZ!

‘Cevap Sende’nin üç ana felsefesi var: ‘Her şey bilgi değildir’, ‘Her şey halkın tam o anda ne düşündüğüne bağlıdır’ ve ‘Siz, içeriğin ta kendisisiniz’. ‘Cevap Sende’de kazanmak için tek bir şeyi biliyor olmak yeterli: Halkın neyi seçeceğini…

Siz olsaydınız neyi seçerdiniz?

Reklam

Duş almadan geçireceğiniz bir ay mı? Yoksa cep telefonunuzu kullanmadan geçireceğiniz bir ay mı?

Ya da ‘aşk mı para mı’, ‘çay mı kahve mi’, ‘dizi mi belgesel mi’, ‘tavuk mu yumurta mı’…

‘Cevap Sende’ genel konuların dışında güncel olayların da, örneğin o gün oynanacak maçı hangi takımın kazanacağına dahil soruların da içinde olduğu, kişiyi düşünmeye teşvik eden eğlenceli ve interaktif bir yarışma.

HALKI TANIMAK KAZANDIRIYOR
Stüdyodaki 4’er kişiden oluşan iki takımın, ekran başındaki izleyicinin akıllı telefonlarına ya da tabletlerine indirdikleri uygulama aracılığıyla ‘o anda’ verdikleri yanıtı doğru tahmin etmesi gerekiyor.

Bu yarışmada bilgiden ziyade öngörü, tahmin ve halkı iyi tanımak özellikleri yarışmacıları finale taşıyor.

Yarışmacıların joker haklarını kullandıklarında izleyiciden destek alacağı ve sorulan sorulara cevap veren izleyicilerin de hediyeler kazanacağı yarışma programı ‘Cevap Sende’ ilk bölümüyle çok yakında atv’de…

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: