24.07.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Değerli Basın Mensubu

Değerli Basın Mensubu

Değerli Basın Mensubu,

 

Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek, 2 Temmuz 1993’teki Madımak olayı sebebiyle anma mesajı yayımladı. Mesajın tamamını size ekte iletiyoruz.

 

Saygılarımızla.

 

MADIMAK VE BAŞBAĞLAR ABD-İSRAİL MERKEZLİ

GLADYO TERTİBİDİR!

 

2 Temmuz 1993’te Madımak’ta 35 aydınımızı Gladyo yangınlarında kaybettik. Partimizin seçkin üyelerinden Şair Metin Altıok ve Hasret Gültekin’in de içlerinde olduğu aydınlarımız, bıraktıkları mirasla 31 yıl sonra da bilinçlerimize ve önümüzdeki görevlere ışık tutuyor. Özlem ve saygıyla anıyoruz.

 

2 Temmuz Madımak yangını da 5 Temmuz 1993’te Kemaliyemizin Başbağlar Köyü’nde 33 hemşehrimi kurşuna dizen PKK saldırısı da, ABD-İsrail merkezli Gladyo tertibidir.

 

31 yıl sonra bugün, Türkiye’nin milli devlet birikiminin, etnik, mezhepsel bölünme planları ve kaos senaryolarını boşa çıkardığını gördük. Ancak Gladyo tertipleri son bulmuş değildir.

 

Madımak’taki ve Başbağlar’daki canlarımıza karşı sorumluyuz. ABD-İsrail merkezli tertiplerin karşında Milli Devletimizi zaaflarından kurtaracak, Üretim Devrimini yapacak, Üreticilerin Milli Hükümetini kurmak görevimiz var.

 

Vatan Partisi görevinin başındadır. Madımak’taki canlarımızın şiirlerini, türkülerini ve Başbağlar’da kaybettiğimiz köylülerimizin erdemlerini, özlemlerini yarına taşıyacağız.

 

 

 

Doğu Perinçek

Vatan Partisi Genel Başkanı

 

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.