TürkiyeSON - 17.04.2024 -

‘Desteğimizi sunacağız’

‘Desteğimizi sunacağız’

malatya-dr-ali-yalçın

Yaklaşan 7 haziran seçimleri münasebetiyle sivil toplum kuruluşlarını ziyaret eden Yalçın, Malatya’da temsil ettiği bilinç ve değerler açısından önemsediği Alikanlıların temsilini sağlayan Malatya Alikanlılar Sosyal Yardımlaşma Derneğini ziyaret ederek desteklerini istedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Yalçın burada yaptığı konuşmasında, “Hem meslektaşım olması hasebiyle yıllarını, emeğini bu topluma veren, sadece kendi mensubiyetinde değil tüm Malatya’ya ciddi manada emek ve katkı veren, hekime erişimin zor olduğu günlerde en rahat erişebilirliği sağlayan değerli ağabeyim Dr. Zeynel Kayan’ı ziyaret ettik. Ben şahsımda kendisine, yönetim kurulu üyelerine ve bugüne kadar topluma değer açısından göstermiş oldukları faaliyetlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

DEMOKRASİYE KATKIDA BULUNDU

Alikanlılar Sosyal Yardımlaşma Derneği olarak demokrasiyi, seçimi önemsediklerini belirten Başkan Kayan,bu çerçevede yapılan faaliyetleri desteklediklerini, Yalçın’ın ziyaretinin demokrasiye katkıda bulunduğu için kendileri açısından önemli olduğunu belirtti.Kayan, Yalçın’ın ziyareti ve adaylığı hususunda görüş ve temennilerini “Daha öncede sevdiğim, tanıdığım Ali Yalçın beyin çalışmalarını dikkatle izliyorum. Demokrasinin Malatya’da gelişmesi için biz de desteğimizi sunacağız. Tüm arkadaşlara teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” sözleriyle ifade etti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.