TürkiyeSON - 24.04.2024 -

Doğanşehir Kaymakamı Göreve Başladı

Doğanşehir Kaymakamı Göreve Başladı

Doğanşehir’de Mehmet Soğukpınar’ın yerine gelen Murat Irgatoğlu’nun Kırıkkale’nin Karakeçeli ilçesine atanmasından sonra yerine Atanan Kaymakam Memiş İnan görevine başladı.

fwerDoğanşehir’in yeni Kaymakamı Memiş İnan, 29 Ekim 1984 tarihinde Adana’nın Kozan İlçesine bağlı Dilekkaya Köyünde doğdu. İlk ve ortaöğretimini Kozan’da tamamladıktan sonra 2001 yılında ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’ne kaydoldu. 2007 yılında Üniversiteden “Onur Öğrencisi” başarısıyla mezun oldu. Akabinde, Kaymakam Adaylığı Yazılı ve Sözlü Sınavlarında başarılı olarak 21 Mart 2008’de Adana Kaymakam Adayı olarak mesleğe başladı. Niğde’nin Çamardı ve Afyonkarahisar’ın Şuhut İlçelerinde Kaymakam Vekilliği görevini ifa etti.

Fransızca öğrenmek, Fransız devlet yapısını tanımak, bilgi ve görgüsünü arttırmak maksadıyla Fransa’da bir yıl bulundu. İleri seviyede İngilizce ve Fransızca bilen İnan, 19 Şubat 2011’de Han İlçesinde asaleten görevine başladı. Valilik emriyle 27 Kasım 2011 tarihinde İnönü Kaymakam Vekilliği görevine atanan Memiş İnan, 7 Ağustos 2012 tarihinden 24 Ağustos 2013 tarihine kadar İnönü Kaymakamlığı görevini asaleten yürüttü. 24 Ağustos 2013 ile 25 Temmuz 2015 tarihleri arasında Tunceli Pertek Kaymakamı olarak görev yapan Kaymakam Memiş İNnan, 9 Ağustos 2015 tarihinden itibaren İlçedeki görevine başladı.Rehber öğretmen Ezgi İnan ile evli ve 2 çocuk babası olan Kaymakam Memiş İnan, “Doğanşehir benim için vatanın bir parçasıdır. Görevimizi en iyi şekilde ifa etmeye çalışacağız, Doğanşehir’i çok beğendim. İnşallah güzel projeler yapacağız” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.