TürkiyeSON - 06.12.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

“Gençlik bu ülkeyi daha yukarıya çıkartacak”

“Gençlik bu ülkeyi daha yukarıya çıkartacak”

 

Hacı Uğur Polat

Türkiye’nin 81 ilin de olduğu gibi Malatya’da faaliyetlerine hız veren Akil Gençlik Platformu üyeleri, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ile kısa süre görüştü. Çözüm Sürecine katkı sağlamak adına oluşturulan ve Başkanlığını Büşra Tomo’nun yaptığı Akil Gençlik Platformu üyeleri, ziyaret sırasında yaptıkları çalışmalar hakkında Başkan Polat’a detaylı bilgiler verdi.

ELİMİZDEN GELEN TÜM KATKIYI VERMEYE HAZIRIZ 

Çözüm Süreci gibi hassas bir konuya oldukça duyarlı yaklaşan ve tamamı gençlerden kurulu olan platform heyetini kutlayan Başkan Polat, “AK Parti’nin başlatmış olduğu ve yıllardır ülkenin en büyük sorununun doğru bir metotla aşılmasını sağlamak adına başlatılan ‘Çözüm Süreci’ aksamadan yürütülmelidir. Bu projenin güzel bir şekilde sona ermesi için gençlere büyük önem düşüyor. Akil Gençlik Platformunun bu ziyareti bizi daha umutlandırmıştır. Geleceğe umutla bakan, sorunları kavga etmeden, konuşarak, çözüm üreterek sonuçlandırmaktan yana olan gençlik bu ülkeyi çok daha ileri seviyeye çıkartacaktır. Bizler sizlere inanıyoruz ve güveniyoruz. Çıktığınız bu yolda bizler sizleri sonuna kadar destekliyoruz. Elimizden gelen tüm katkıyı vermeye hazırız” dedi.

Akil Gençlik Platformunun Başkanlığını üstlenen Büşra Tomo ise, “Türkiye’nin 81 ilinde faaliyetlerde bulunan Akil Gençlik Platformunu Malatya’daki faaliyetlerine başladı. Akil Gençlik Platformu olarak çözüm sürecinin aksamadan yürütülmesi ve sonuna ulaşması için ziyaretlerde bulunup görüşlerimizi sunacağız. Yeşilyurt Belediye Başkanımız Hacı Uğur Polat bizi çok güzel ağırladı ve deneyimlerini bizimle paylaştı. Kendisi çok güzel hizmetler yapıyor, her türlü ortamda barış ve kardeşlik mesajları veriyor. Çözüm sürecinin böyle yaklaşımlara fazlasıyla ihtiyacı var. Başkanımıza bizi ağırladığı ve fikirlerini paylaştığı için çok teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: