TürkiyeSON - 25.09.2023 -

Güzel çalışmalarımız oldu..

Güzel çalışmalarımız oldu..

Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat Ak Parti Yeşilyurt Kadın Kolları Başkanı Serap Alagöz’ü makamında ziyaret etti.

 

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat AK Parti Kadın Kolları hizmet binasında gerçekleşen ziyarete Başkan Polat’ın yanı sıra İŞGEM Genel Müdürü Mehmet Kahraman da katıldı.

 

 

“DESTEK OLUP YOL GÖSTERMİŞTİR”

 

Ziyarete ev sahipliği yapan AK Parti Yeşilyurt Kadın Kolları Başkanı Serap Alagöz, Ak Partinin 7 Haziran Seçimlerinden güçlü çıkması için çok sıkı çalışacaklarını ifade ederken “ Yeşilyurt Belediye Başkanımızın bu nazik ziyaretinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz.Yerel seçim döneminde kendisiyle birlikte çok güzel çalışmalarımız oldu, Belediye hizmetlerinde Allah kendisine güç ve kuvvet versin. 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği genel seçimlerinde Ak Partinin sandıktan güçlü bir şekilde çıkması için çok sıkı çalışacağız. Seçim sonrasında Kadın Kolları olarak yine Belediye ile sürekli temas halinde olup millete hizmet yolunda temas halinde olacağız “ dedi.

 

‘Seçimlerden güzel sonuçlar çıkartırız’

 

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın tecrübelerinden her zaman yararlanacaklarını sözlerine ekleyen Serap Alagöz “ Belediyecilik anlamında çok güzel çalışmalar yapan ve siyasi tecrübesi olan Belediye Başkanımız Hacı Uğur Polat ile sürekli temas halinde olacağız, kendisinin tecrübelerinden yararlanacağız.Başkanımıza ve bize Allah güç versin, inşallah seçimlerden güzel sonuçlar çıkartırız, sizinde desteğinizi bekliyoruz “ dedi.

 

POLAT “ BELEDİYECİLİK MİLLETE HİZMET MAKAMIDIR 

 

Yeşilyurt Kadın Kolları ile yerel seçim döneminde çok iyi çalıştıklarını vurgulayan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat “ Ak Parti Yeşilyurt Kadın Kolları Kongresinde seçilen Başkan Serap Alagöz ve Yönetim Kurulunu tebrik ediyorum ve bundan sonra yapacakları çalışmalar için başarılar diliyorum.Kadın Kollarımızda görev yapan bayanlarımızla seçim dönemi ve sonrasında çok iyi çalışmalar yapmıştık. Sayın Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi “ Belediyecilik Millete hizmet makamıdır, biz bu milletin hizmetkarıyız”. Ak Parti bu milletin hizmetkarıdır. Hz. Muhammet ( SAV ) Hadisi- Şerifinde “ İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır “ buyuruyor, eğer bizlerde buna layık olursak ne mutlu bize.Gerek seçim atmosferinde gerekse daha sonraki çalışmalarımızda hep birlikte olacağız” dedi.BÜLTEN

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: