22.06.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Güzel işler yaptık sıra…

Güzel işler yaptık sıra…

AK Parti Malatya İl Başkanı Av. Bülent Tüfenkci, Arapgir İlçe Teşkilatına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

20141230_160928

İl Başkanı Tüfenkci, beraberinde İl Başkan Yardımcısı Hakan Kahtalı, Arapgir Koordinatörü İl Başkan Yardımcısı İdris Boztaş, İl Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Turan Koç ile Arapgir İlçe Başkanı Mehmet Tümer’e ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İlçe Başkanlığında gerçekleşen ziyarette partililere hitap eden Tüfenkci, teşkilatçılığın büyük sorumluluk gerektiren, onurlu ve şerefli bir görev olduğunu ifade etti.

‘’Malatya teşkilatımız 2014’te 2 önemli zafere imza attı’’

2014 yılı içerisinde gerçekleştirilen 30 Mart ve 10 Ağustos seçimlerinde Malatya teşkilatının başarılı bir sınav verdiğine değinen Tüfenkci, ‘’ Ülkemiz için hayati öneme sahip üç seçim olduğunu ifade etmiştik. Bu üç seçimden ikisini 2014 yılı içerisinde gerçekleştirdik. Hamdolsun tüm arkadaşlarımızın gayretli çalışmaları neticesinde iki önemli zafere imza atan teşkilatımız, Malatya’yı Türkiye’de örnek teşkilatlar arasında yer aldı. Şimdi diğer bir önemli seçim olan 2015 genel seçimleri var. Ben bu seçimde de kongrelerimiz ile yenilenen, güçlenen teşkilatımızın çok başarılı bir çalışma çıkaracağına inancım tam’’ dedi.

Tüfenkci, AK Parti’nin tüm teşkilatlarıyla, 9.5 milyonu aşan üyesi ve AK Parti’ye gönül vermiş milyonlarca vatandaşıyla beraber büyük ve güçlü bir aile olduğunu ifade ederek, ‘’ Bu birliktelik, bu gönül bağı bazı kesimleri o kadar rahatsız etti ki bir araya gelmesi mümkün olmayan siyasi aktörleri bir araya getirdi. Ancak bunların derdi başka. Bunlar Türkiye’nin gelişimini istemeyenlerin oluşturduğu birliktelik. Paralel yapının, CHP’nin, MHP’nın bir araya geldiği bu yapı 30 Mart’ta ve 10 Ağustos’ta AK Parti’yi, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı alt etmek için yıpratmak için ittifak kurdular. Ancak hamdolsun milletimiz buna fırsat vermedi’’ dedi.

Yapılan tüm karalamalara, iftiralara rağmen AK Parti’nin oy oranının yüzde 48 – 50 arasında olduğunu, vatandaşın yüzde 60’ ise ‘’Türkiyeyi AK Parti yönetmelidir’’ İl Başkanı Tüfenkci, Türkiye’yi yönetebilecek tek partinin AK Parti olduğunu söyledi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.