TürkiyeSON - 18.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Hayırlı Cumalar

Hayırlı Cumalar

Yarabbim Sen Ümmetimi Kafir ve Zalimlere Karşı Muzeffer Eyle .

Sen Ümmetimin Üzerinde Ehil Olmayanları Ehil Olanlara Nasip Et .ALLAHIM hala Okadar Şehide Karşılık Kafirle İşbirliği Yapanları Kahreyle .

Aramızda Makamında bulunan Görünen Yüzü İle Değil Kabi Münafıkları Kahreyle Vatanıma Göz Koyanların Gözünü Al Tuzak Kuranların Tuzağını Başına Geçir Şühpesiz Sen En Büyük Tuzak Kuransın Sen Vatanımı Ezansız Bayraksız Bırakma.AMİN”Ya ilahi!

15 Temmuz gecesi hainlere, zalimlere, ihanet şebekelerine karşı milletçe yekvücut olduğumuz gibi bundan sonra da bu birlik ve beraberliğimizi, huzur ve kardeşliğimizi daim eyle. Bölünüp parçalanmaktan, dağılıp bozulmaktan bizleri muhafaza eyle. Yaşadığımız bu meş’um hadiseden ders alarak milletçe birbirimize kenetlenmemizi lütfeyle Allahım! Birbirimizin varlığını kendi varlığımız, hukukunu kendi hukukumuz sayabilmeyi bizlere bahşeyle Allahım!

Fitne ve fesada, hile ve tuzağa karşı feraset ve basiretle davranmamızı ihsan eyle Allahım! Şehitlerimizin uğruna canlarını verdikleri davalarına sahip çıkacak imanlı, ihlaslı, vatanını ve milletini seven nesiller yetiştirmeyi bizlere nasip eyle Ya Rabbi!”

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: