25.06.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Hayırlı olsun ziyareti

Hayırlı olsun ziyareti

Malatya İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birlik Başkanı İhsan Akın, Malatya Beyaz Et Üreticileri Birlik Başkanı Serdar Yıldız ve Organik Meyve Üreticileri Birlik Başkanı İlhan Tuhan, AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Muhammed Emin Yalçınkaya ile Battalgazi İlçe Başkanı Osman Güder’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, görevlerinde başarılar diledi.

kghkjhkAkın, “Görevlerinin Malatya’mız için, ülkemiz için hayırlı olmasını diliyoruz. Tabi burada hayvancılık ve tarımla alakalıda inşallah bizlere destek olmalarını bekliyoruz” dedi. Organik Meyve Üreticileri Birlik Başkanı İlhan Tuhan da, yönetim kurulu ve birlik başkanlarıyla beraber AK Parti İlçe Başkanı’na yeni görevine doğru hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını belirterek, “İnşallah Malatya’mıza hayırlı uğurlu olur” ifadelerini kullandı. Malatya Beyaz Et Üreticileri Birlik Başkanı Serdar Yıldız ise, “Sayın ilçe başkanımıza da bu yeni görevinde hayırlı olmasını diliyoruz. Bu yeni görevdeki siyasetle Malatya’daki tarım ve hayvancılığın bölgesindeki hak ettiği değeri bulması için başkanımız elinden geldiği kadar gayreti göstereceklerdir. Kendilerine tekrar hayırlı olsun diyorum” diye konuştu. Kar yağışının olduğu günde kendilerini ziyaret eden birlik başkanlarına teşekkür eden AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Muhammed Emin Yalçınkaya, “Bu sıkıntılı havada bize gelme zahmetine katlanan birlik başkanımıza ve değerli dostumuz İhsan beye teşkilat adına hasetten teşekkür ediyoruz” dedi. Birlik başkanları, Yeşilyurt ilçesindeki ziyaretin ardından AK Parti Battalgazi İlçe Başkanlığı’na geçerek, göreve yeni seçilen Başkan Osman Güder’i de ziyaret etti. Güder, “Battalgazi’miz özellikle tarım ve hayvancılıkla alakalı bir ilçemiz. Battalgazi’mizde de inşallah başkanlarımızla beraber özellikle tarımı ve hayvancılığı canlandırmak, buradaki insanların ekonomilerine katkı sunmak amacıyla inşallah ellerimizden ne geliyorsa hükümet nezdinde, vatandaş nezdinde birlikler nezdinde girişimlerde bulunarak, vatandaşımıza yardımcı olmaya çalışacağız. Buradaki kapıların her daim açık olduğunu, bize bir görev düştüğünde kendileriyle her daim beraber olacağımızı da ifade ediyor, teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.