TürkiyeSON - 26.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Hemşehrilerimiz Destek Sözü Verdi

Hemşehrilerimiz Destek Sözü Verdi

İstanbul’da yaşayan Sivaslı işadamları Sivas’ta Hayat Ağacı Derneği’ni ziyaret etti. Hafik Dernekler Federasyonu Başkanı İbrahim Şahin ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın eşlik ederek, Hayat Ağacı Derneği’nin çalışma yapısı hakkında bilgi verdi.

Sivaslı hemşehrilerimiz, Hayat Ağacı Derneği bünyesinde veren el ile alan eli buluşturan Gıda Bankası’nın gıda, giyim ve diğer bölümlerini gezdiler.

Hafik Dernekler Federasyonu Başkanı İbrahim Şahin, Hayat Ağacı Derneği’nin çalışma yapısıyla ilgili memnuniyetini belirterek, İstanbul’da yaşayan Sivaslılar olarak birlik ve beraberlik içinde Gıda Bankası’na katkı sağlamak için ne gerekiyorsa yapacaklarını ifade etti.

Şahin ayrıca, Hayat Ağacı Derneği’nin kurulmasına öncülük eden Belediye Başkanı Sami Aydın ile birlikte Gıda Bankası’nın faaliyet göstermesinde emeği ve katkısı olan herkese teşekkür etti.

Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın ise, Hafik Dernekler Federasyonu Başkan ve üyelerini Sivas’ta misafir etmekten dolayı memnuniyetini belirterek, hemşehrilerimizin Hayat Ağacı Derneği’ne katkılarını beklediklerini ifade etti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: