17.06.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

İller Bankası’ndan Kredi Kullanılacak

İller Bankası’ndan Kredi Kullanılacak
battalgazi

Battalgazi Belediyesi İller Bankası’ndan Kredi Kullanacak

Battalgazi Belediyesi Meclisi, Temmuz ayı olağan toplantısı, Battalgazi Belediye Meclisi Toplantı Salonu’nda yapıldı.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan başkanlığında yapılan toplantıda, ilk olarak saygı duruşu ve istiklal marşı okundu. Toplantıda, imar ile ilgili bazı gündem maddeleri İmar Komisyonu görüşü doğrultusunda kabul edilirken, bazı gündem maddeleri İmar Komisyonu’na havale edildi, bazıları ertelendi, bazıları da Sivas Kültür Varlıkları Koruma Kurulu kararına göre işlem yapılması noktasında karar alındı.

Toplantıda daha sonra, Semt Pazarı Kontrol, Denetim ve İdari Yaptırım Yönetmeliği ile Muhtaç Kimselere Gıda ve Giysi Bankası Yönetmeliği görüşülerek oybirliği ile kabul edildi. Toplantıda ayrıca, Battalgazi Belediyesi memur ve sözleşmeli personel için performans değerlendirme yönetmeliği ile ilgili gündem maddesi ise, Hukuk Komisyonu’na havale edildi. İş makinaları alımında kullanılmak üzere İller Bankası A.Ş.’den kredi kullanılması ile ilgili gündem maddesi de yapılan görüşmelerin ardından oybirliği ile kabul edildi. Toplantıda, son olarak KAYHİB Birlik Meclisi’ne 2 asil ve 2 yedek üye seçimi gizli oylama ile yapıldı. Yapılan seçim sonucu, Hasan Demez ve Zafer Kırçuval asil üyeliğe, Yasemin Kurt Sultan ile Adil Demirel ise, yedek üyeliğe seçildi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.