TürkiyeSON - 25.09.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

İş İnsanı Reşat Erdoğan Kurban Bayramı Dolasıyla Bir Mesaj Yayımladı

İş İnsanı Reşat Erdoğan Kurban Bayramı Dolasıyla Bir Mesaj Yayımladı

Hoşgörü ve yardımlaşma duygularının yenilenmesine vesile olan bayramlar, geçmiş ile gelecek arasında güçlü bir bağdır. Milli ve manevi değerlerimizin, günden güne unutulduğu günümüzde, bayramlar sayesinde insanlar arasındaki yardımlaşma ve dayanışma duyguları kuvvetlenmekte, birlik ve beraberlik şuuru güçlenmektedir.

Milletimizi manevi iklimiyle saran, ortak bir ruhla bulusturan ve kucaklaştıran bir Kurban Bayramı’nı daha hep birlikte karşılamanın mutluluğu içindeyiz.

Bayramın sevincini, coşkusunu içimizde hissederek onun müjdesini gönüllerden gönüllere, evlerden evlere taşımalıyız. Geleceğimiz olan çocuklarımızı bayramın coşkusuyla tanıştırmalı, yetimlerin, gariplerin, kimsesizlerin tebessümüyle bayramlarımızı aydınlatmalıyız.

Reklam

Sevinçlerin ve mutlulukların paylaştıkça artığını, üzüntüler ve acıların da paylaşıldıkça azaldığını unutmamalı, küskünlükleri ve kırgınlıkları bir kenara bırakıp kucaklaşmalı, yardımlaşma ve dayanışmayı artırarak, kardeşlik duygularımızı güçlendirmeli, bayramlarımızı günün anlam ve önemine uygun olarak yaşamalıyız.

Aynı şekilde eşsiz fedakârlıklarını daima hissettiğimiz aziz şehitlerimizin ailelerini, çocuklarını ve kahraman Gazilerimizi hatırlayarak, onların yanında olmaliyiz.

Kurban Bayramları aynı zamanda kavuşmanın, paylaşmanın, kaynaşmanın bayramıdır.

Bu vesile ile tüm Malatyalı hemşehrilerimin ve tüm İslam âleminin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, hem aziz milletimiz, hem de tüm insanlık için barışa, huzura ve refaha vesile olmasını diliyorum.

Reşat Erdoğan
Faik Erdoğan Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: