14.06.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

İstişare halindeyiz

İstişare halindeyiz

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, İl Milli Eğitim Müdürü ile Battalgazi Kaymakamına hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.İl Milli Eğitim Müd (3)

Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’yı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Çakır, kamu kurum ve kuruluşlarıyla diyalog ve istişare halinde çalışmaya gayret gösterdiklerini söyledi.

Kurum ve kuruluşlarıyla birlikte Malatya’ya en güzel hizmeti sunma amacında olduklarını kaydeden Başkan Çakır, “İstişare halinde olduğumuz kurumların başında eğitim camiası gelmektedir. Malatya’da eğitim konusunda son yıllarda ciddi yatırımlar yapıldı. Bu yatırımların şehrimize kısa ve orta vadede yansıyacağı kanaatindeyim. Malatya’da bulunan okullarımızın bahçe ve çevre düzenlemeleri ile ilgili olarak fiziki anlamda ciddi talepleri oluyor. Bu taleplerle ilgili olarak elimizden gelen yardım ve gayreti göstermeye çalışıyoruz” dedi.

Tatlı: Amacımız çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde eğitim almalarını sağlamak
Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı ise Milli Eğitim hizmetlerinin Belediye hizmetleri ile bağlantılı olduğunu belirterek, “Belediye hizmetlerinin en fazla etkilediği kurum Milli Eğitim hizmetleridir, okullardır, çocuklardır. Öğrencilerimizin rahat ve sağlıklı bir şekilde eğitim görebilmeleri her ne kadar öğretmene ve okula bağlı ise de bir o kadar da Belediyemizin hizmetlerine bağlıdır. Belediyemize iletmiş olduğumuz sorunlarımız zamanında çözüme kavuşturulmuştur. Amacımız Malatya’da çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde eğitim almalarını sağlamaktır. Milli Eğitim camiası olarak görevlerimizi yaparken sayın başkanımızın da destek ve yardımlarını bekliyoruz” dedi.

Battalgazi Kaymakamı Vedat Yılmaz’ı ziyaret
Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, İl Milli Eğitim Müdürü’nü ziyaretinden sonra Battalgazi Kaymakamı Vedat Yılmaz’ı da makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.Malatya’nın gelişmesi ve güzel hizmetlerin yapılmasında sürekli işbirliği içerisinde olacaklarını belirten Başkan Çakır; “Şehrimizin gelişmesi ve sorunların çözümünde işbirliği ve diyalog içerisinde olmamız gerekiyor. Malatya’mızın sorunları ve yapılacak hizmetlerle ilgi sizlerle zaman zaman istişare halinde olmayı arzu ediyoruz. Bundan sonraki süreç içerisinde yapılacak olan çalışmalarınızda sizlere destek olacağımızı belirtmek isterim. Umarım Malatya’mıza ve Battalgazi’mize güzel hizmetler yapmak nasip olur” şeklinde konuştu.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Battalgazi Kaymakamı Vedat Yılmaz ise; “İnşallah bizlere Malatya’mıza güzel hizmetler yapmak nasip olur. El birliği ile Malatya’mıza ve insanımıza güzel hizmetler yaparız. Allah sizleri de bizleri de utandırmasın” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.