TürkiyeSON - 29.02.2024 -

Katliama Hazırlık

Katliama Hazırlık

Eli kanlı terör örgütü IŞİD, Suriye’de Azez’e bağlı Düden Köyü’nde 35 Türkmen’in başını kesti ve köy meydanına attı.

IŞİD kontrolündeki Düden Köyü’nü yoğun çatışmaların ardından yaklaşık 10 gün önce Türkmen Sultan Murat Tümeni ele geçirmişti. Aynı şeyi şimdi Azez-Cerablus hattında yapıyorlar. Oradaki Türkmenler hiç kimseye saldırmıyor, haklı davaları için sadece kendilrrini savunuyor. PYD şimdi Teşrin barajı çevresinde bekliyor bundan sonra DAEŞ’in elindeki Münbiç kentini almaya çalışıyor. Sadece Münbiç’te 50 bin Türkmen yaşıyor ve hepsi tehdit altında bulunuyor. Türkmenlerin kökünü kazımak istiyorlar.

Suriye’de varoluş mücadelesi veren Türkmenleri ve bu katliamları bütün dünyanın görmesi gerekiyor. Rus uçaklarının, Türkmenlerin yaşadığı Hama ve Humus kırsalında Türkmen katlediyor. Rusya, DAEŞ, Esed ve PYD, Türkmenlerin kökünü kazımak istiyor. 4 cephede birden savaş a rağmen topraklarını teslim etmeyen Türkmenler unutuluyor. Azez’den katliam haberleri geliyor. Adı sanı ne olursa olsun şuan Azez ve civarında örtülü bir soykırım yapılıyor. Pyd, Rusya ve Esat buna çanak tutuyor. Hatta Rusya işi ileri götürüp Türkmen bölgelerini bombaliyor En son gelen bilgi 35-40 Türkmen’in katledildigi yönünde. Katledilen kanımız canımız. Anamiz babamiz kardeşimiz. Hâlâ susacak mıyız? Sınırmızda neredeyse sıfır noktası. Elimiz kolumuz bağlı mı bekleyeceğiz? Ey Türk! Ey Türk milliyetçileri! Neredesiniz? Atın üzerinizdeki ölü toprağını.

Sayın Akşener sayın Aydın sayın Ogan! Haydi bir hareket. Toplanın ekibinizle kınayın bu katliamı. Ses katın Türkmen’in sesine. Toplanın Yayladağı’na gidin. Sınırda açıklama yapın. Türkmenler sahipsizlik duygusundan kurtulsun. Verin elele. Haydi durma zamanı değil. Türk milliyetçiliğinin var olma gerekçesi budur. Nerede bir Türk varsa orası bizim ilgi alanımız içerisinde olmazsa bunun adı milliyetçilik ülkücülük olamaz.

Sanal alemden kınama ile olmaz bu iş. Tivit atmakla destek olunmaz. Orada şu karda kışta ayazda var olma mücadelesi veren yigitlere sahip çıkmak her Türk’ün görevidir. Orada kavga veren ülküdaşlarimiza destek orada yaşayan katledilen Türkmen’in sesi olmak istiyorum diyorsanız beklemeyin lütfen. .. Harekete geçmek gerek. Boş sözlere gerek yok. Hamasete gerek yok. sahaya inmek gerek. Susarsak tarih bizden hesap sorar. Çağrım ülkücüyum turan sevdam diyen herkese. Buyurun sesinizi sınırda

duyalim… Allah Türk’ü korusun… Doğan Ay Konuşma Sonu Messenger’dan Gönderildi
Doğan AY

 

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.